Гороскоп на 23 – 29 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви будете кружлятися у вирі яскравих і різноманітних подій. І лише одна проблема буде заважати вам жити: як по всіх усюдах встигнути, як нікуди не спізнитися? Втім, упоратися з нею цілком вам під силу. Менше розмовляйте та більше робіть. І постарайтеся частіше застосовувати своє дипломатичне мистецтво. Це дозволить вам обійти стороною багато конфліктів в родині. У вихідні зосередьтеся на домашніх турботах.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). На вас може звалитися багато претензій і вимог. Не сумуйте. Чим більше безкорисливої підтримки ви дасте нужденним, тим позитивнішими будуть зміни в житті. Добре б нічого не випускати з уваги й ретельно встановлювати діловий розклад. До досягнення бажаного результату залишиться зовсім небагато, тому не розпорошуйтеся й займіться самою невідкладною справою. У вихідні вирушайте на прогулянку або на ковзанку.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Цей тиждень може вас злегка спантеличити. Ситуація буде здаватися невирішовною, але тільки здаватися. Скоро все складеться найкращим для вас чином. І ви зможете відчути гармонію й радість. На вас чекають зустрічі з друзями й жагуче любовне побачення. У вихідні краще займатися незначними справами, які не зажадають нервової напруги.

РАК (22.06-23.07). Вам може бути доручено завдання настільки ж складне, наскільки почесне. Починайте діяти одразу, не втрачаючи дорогоцінного часу. Вас буде супроводжувати удача, і ніщо не перешкодить вашому кар’єрному росту. Сприятливий час для одержання нової інформації, але нічого серйозного поки затівати не варто. У вихідні уважно прислухайтеся до порад рідних.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо вам щось вже не потрібно, не варто за це чіплятися. Позбудьтеся мотлоху і в будинку, і в думках, і у відносинах. Ви можете зустріти таємний опір недоброзичливців. Але можна сподіватися на успіх в юридичній сфері, непогано підуть також серйозні освітні проєкти. Вихідні – просто вдалі дні.

ДІВА (24.08-23.09). Удача буде супроводжувати вас у діловому спілкуванні з партнерами. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції, і вона підкаже найправильніше рішення в непростій ситуації, у якій ви ризикуєте опинитися. Можлива конструктивна зустріч, що відкриває для вас нові перспективи. Будьте обережні при спілкуванні з друзями та знайомими, не балакайте зайвого. Вихідні проведіть вдома або в приємній компанії.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся не потрапити під вплив навколишніх, вони не такі безкорисливі, як ви думаєте. Також не варто недооцінювати свої здатності та можливості. Вам не перешкодять нові враження, відвідайте цікаву виставку, загляньте на вечірку, придбайте квиток на концерт. Залиште для себе хоч трохи вільного часу й насолодіться цим.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Не обмежуйте себе в спілкуванні, воно доставить вам задоволення. У багатьох представників знака відбудеться несподіваний переворот в особистому житті з досить приємними наслідками. Тиждень може виявитися злегка імпульсивним, але при певних ваших зусиллях може досить непогано скластися. Ви дістанете солідний прибуток.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви зараз явно в гарному настрої. Уникайте контактів з сумнівними партнерами. Варто з головою поринути в роботу й справити враження на керівництво. Важливі справи краще перенести, постарайтеся відпочити від метушні й гамору. І оцінити належним чином затишок свого будинку..

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Покладайтеся тільки на свої сили. Хоча є перспектива вдалого та вигідного знайомства. У вас може з’явитися можливість заробити, можуть зробити досить слушні пропозиції з боку начальства. Спробуйте використовувати ситуацію, що створилася, собі на благо. Не виключено, що у вихідні до вас зненацька заскочать родичі, або батькам раптово буде потрібно ваша допомога.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вдало складуться справи, пов’язані з оформленням податкових та банківських документів. Відмовтеся від деяких старих стереотипів і поглядів, які заважають вам просуватися вперед. Зберіться, знайдіть у собі сили, і закінчіть важку роботу або важливий проєкт. Упоравшись зі справами, що нагромадилися, ви відчуєте задоволення й радість від завершеності.

РИБИ (20.02-20.03). Намагайтеся триматися подалі від привабливих авантюр, як у коханні, так і на роботі. Інакше ви ризикуєте стати жертвою обману. Можливий приплив творчого настрою. Гарний час для покупки нової квартири або переїзду до іншого міста. Відносини з близькою людиною загрожують зіпсуватися, і вам, імовірно, доведеться поступитися. У вихідні особливу увагу приділить родині та домівці.