Відзавтра, 28 серпня, запоріжці зможуть дістатися з одного берега Дніпра на інший катером

У Запоріжжі на час ремонту дороги на греблі «Дніпрогес» буде працювати безкоштовна річкова навігація.

Як писав сайт «Запорозька Січ», на греблі «Дніпрогес» проводиться капітальний  ремонт дороги, через що в місті виникла проблема заторів. З ініціативи міського голови Запоріжжя Володимира Буряка було вирішено залучити катери для перевезення запоріжців. Вже завтра навігація розпочне працювати.

Спочатку для перевезення містян будуть використовувати один катер, в який вміщується близько 200 людей. За необхідності пустять другий. Вони курсуватимуть з правого берега до «Річкового порту». Задля зручності пасажирів комунальники відновили Правобережний причал та навели там лад.

Сьогодні начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради Олександр Власюк повідомив графік, за яким курсуватиме катер.

Ранковий рейс:

О 6.20 катер стартуватиме з причалу лівого берега (Річковий порт), о 6.40 прибуватиме до правого (Правобережний причал). Звідти у зворотному напрямку відходитиме о 6.50, прибуття до лівого берега – о 7.10.

Вечірній рейс:

О 17.30 теплохід стартуватиме з лівого берега. До причалу правого берега він прибуватиме о 17.50. Звідти в зворотному напрямку річковий транспорт відправлятиметься о 18.00. Прибуття до лівого берега – о 18.20.

Підвозити та вивозити людей до причалів будуть тролейбуси № 3, 8, 11, 17, а також планують задіяти автобуси № 29.

Зазначимо, запоріжців будуть перевозити катером, який працює на рейсах для дачників. Через це, з 28 серпня буде змінено графік руху приміських катерів до садово-городніх ділянок, повідомляє сайт мерії Запоріжжя. Нагадаємо, проїзд на дачних катерах для пасажирів пільгових категорій безкоштовний.

Оновлений розклад руху пасажирських суден 

Screenshot_374

Нагадаємо, в Запоріжжі з’явився перший сучасний тролейбус.

Читайте також: У Запоріжжі остаточно визначилися з місцем проведення Покровського ярмарку.