В Олександрівському районі на вулиці Шкільній продовжують будувати нову сучасну дорогу з виїздом на Прибережну магістраль

Цей масштабний проект відрізняється комплексним підходом, адже до ладу приводять не лише асфальтне покриття, але й тротуари та прилеглу територію. Перший етап реконструкції, який передбачав ремонт та благоустрій ділянки від вулиці Фортечної до вулиці Першої ливарної, наближається до завершення.

школьная7

20 червня міський голова Володимир Буряк та представники його команди – депутат обласної ради Віктор Бусько і депутат міської ради Ігор Чумаченко – проконтролювали якість виконання робіт.

Screenshot_44

– У минулому році тут було зроблено зовнішнє освітлення, тротуар, облаштовано паркувальні кишені, зупинкові комплекси тощо. В цьому ж році відбулося асфальтування дороги. На сьогодні реконструкція вже завершується. Підрядник обіцяє закінчити всі роботи вже через місяць, – сказав Володимир Буряк.

Школьная1

Підрядники повідомили, що асфальтування буде завершено протягом кількох днів. Після цього на дорогу нанесуть розмітку та встановлять дорожні знаки. Заплановане і облаштування велодоріжки. Також необхідно завершити благоустрій зеленої зони.

школьная4

А от наступний етап робіт – реконструкція дороги від вулиці Першої ливарної до Прибережної магістралі – буде залежати від наявності фінансування.

Screenshot_45

– Сьогодні я дав доручення представнику своєї команди Віктору Буську, щоб він як депутат обласної ради підняв питання справедливого розподілу коштів на ремонт доріг. У цьому році з держбюджету на ремонт доріг у Запорізькій області було виділено значні кошти, але з них ні копійки не було направлено на місто Запоріжжя. Тож Віктор Бусько має докласти максимум зусиль, щоб розподіл коштів був і на Запоріжжя. Ми б направили їх на завершення другого етапу реконструкції вул. Шкільної, – сказав Володимир Буряк.

школьная6

Віктор Бусько звернув увагу, наскільки продумано та якісно будують дорогу по вул. Шкільній. Інші дороги у місті та області мають бути так само відремонтовані. І таке завдання вже було отримано на найближчі кілька років. Аби реалізувати цей план у Запоріжжі необхідно виконувати ремонт більше мільйона квадратних метрів доріг на рік.

– Для цього потрібно правильно перерозподілити бюджет та отримувати субвенції на інфраструктурні проекти. Доручення Володимира Буряка буде виконано, – сказав Віктор Бусько.

Школьная

Міський голова також доручив голові земельної комісії Ігорю Чумаченку перевірити готовність документації, пов’язаної із землевідведенням під проведення робіт по вул. Шкільній. Це необхідно для того, щоб після виділення коштів, можна було оперативно пройти всі узгодження і почати реконструкцію. Крім того, під час виїзної наради Володимир Буряк наголосив на необхідності реконструювати вул. Троїцьку, яка також веде до Прибережної магістралі.

– Я дав доручення Ігорю Чумаченко та Віктору Буську разом з райадміністрацією вияснити, скільки буде коштувати розширення дороги по вул. Троїцькій. Такими чином ми могли б розвантажити напрямок від Шевченківського району до Прибережної магістралі через Олександрівський район, – сказав міський голова.

Школьная2