У місті вже четвертий рік продовжується реалізація програми міського голови

Володимира Буряка з оновлення матеріально-технічної бази ДЮСШ. Сьогодні за дорученням міського голови Володимира Буряка його заступник та представник команди Анатолій Пустоваров передав новий інвентар ДЮСШ №6.

Під час зустрічі з тренерами закладу, вихованями та їх батьками він підкреслив, що у запорізьких спортивних школах сильний тренерський склад.

– Нещодавно спортсмени привезли бронзу з Європейських ігор. Це показники спортивного надбання міста. Якщо буде більше дітей навчатися в спортивних школах, буде більше перемог, – зазначив Анатолій Пустоваров. – У минулому році ми з керівниками шкіл та тренерами вирішили, що зробимо акцент на силовому обладнанні для фізичної підготовки. У минулому році ми купили ринг, а влітку завеземо новий килим.

Сьогодні у ДЮСШ №6 завезли все те, що потрібно для нормальної спортивної підготовки. Закупили мультистанції, набори гантелей, олімпійська штанга, орбітрек. Це якісний інвентар, який дозволить краще готувати наших спортсменів до змагань.

Анатолій Пустоваров розповів, що ця програма буде продовжуватися. З тренерами обговорив, що необхідно закупити ще.

– Наступного року зробимо оновлення і закупимо печатки, шоломи. Це дуже дорого для батьків, але необхідне для ведучих спортсменів та базової підготовки, – сказав заступник міського голови.