Прийняте рішення про завершення навчального року у Василівському, Пологівському, Бердянському та Мелітопольському районах 2 травня 2022 року.

У ЗОВА розповіли про роботу закладів освіти в регіоні. Так, наразі 207 закладів загальної середньої освіти працюють дистанційно, всі інші 496 знаходяться на вимушених канікулах до 2 травня.

Після певних консультацій було прийняте рішення у формі розпорядження керівника Запорізької обласної військової адміністрації щодо завершення навчального року у Василівському, Пологівському, Бердянському та Мелітопольському районах 2 травня 2022 року. Таке рішення обумовлене необхідністю збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу та з урахуванням обмежених можливостей для продовження навчання на тимчасово окупованих територіях. Також, відповідно до розпорядження, навчальний матеріал має бути ущільнений, а деякі теми перенесені на наступний рік.

Усі учні мають бути переведені у наступний клас, а випускники отримають свої свідоцтва про завершення 9 або 11 класу. Наразі вже майже всі громади зробили замовлення на свідоцтво про освіту. Що стосується Запорізького району та міста Запоріжжя, тут навчальний рік буде завершений відповідно до тієї структури, яка була визначена на початку навчального року.

Що стосується закладів вищої освіти, коледжів та профтехучилищ на неокупованих територіях – зараз вони працюють дистанційно. У закладах дошкільної освіти навчальний процес завершиться 2 травня 2022 року по всій області.

____

Посилання на наш Телеграм-канал