Роман Петров

У середу в засіданні депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів Запорізької міської ради взяли участь депутати Роман Петров (голова комісії), Олександр Музичук, Олег Бондаренко, Зоя Лимарчук, Віктор Петренко, Олександра Шадріна та Андрій Нетреба.
На засіданні комісії депутати підтримали проект рішення міської ради про затвердження Програми реалізації державної політики розвитку підприємництва та дозвільних послуг у 2012–2014 роках та обговорили деякі зміни у законодавстві, які відбулися минулого року.
Також ставилося питання про подальшу роботу Запорізького міського фонду підтримки підприємництва, який, на думку депутатів, працює неефективно. Депутати зазначили, що зараз не йде мова про його закриття, він потрібен.
Голова комісії Роман Петров звернув увагу: “Вважаю, що фонд повинен працювати, але необхідно більш ретельно переглянути та змінити політику його роботи”.
На засіданні комісії представники департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради зазначили, що рішенням міської ради № 22 від 27 грудня було затверджено “Програму забезпечення проведення аукціонів з продажу права оренди та у власність земельних ділянок на території Запоріжжя на 2012–2014 роки”, якою у цьому році передбачено фінансування заходів у сумі 198,5 тис. грн. У зв’язку з появою кредиторської заборгованості та уточненням бюджетних призначень, а саме збільшенням загального обсягу запланованих видатків в 2012 році на погашення кредиторської заборгованості за 2011 рік з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на 6,117 тис. грн., до Програми внесено певні зміни. Таким чином, загальний обсяг бюджетних асигнувань на 2012 рік після внесених змін на цей рік становитиме 204,617 тис. грн.
Депутати комісії підтримали проект рішення стосовно внесення змін у програму.
Також до депутатів звернулися робітники районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району з проханням підтримати програму з реалізації власних та делегованих повноважень адміністрації у 2012–2014 роках. Передбачається, що на цей рік фінансування зазначеної програми буде у 2896489 грн. за рахунок загального фонду бюджету міста. Окрім загальної суми, депутати не побачили у Програмі конкретних витрат, тому, розглянувши документи, вони вирішили прийняти позицію профільної комісії.