Нещодавно у місті Бердянську інспекцією з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області спільно із громадськими організаціями “Запорізький обласний комітет у справах захисту прав споживачів” та “Міжнародний союз козаків “Запорізька Січ” проведено обласну науково-практичну конференцію з порядком денним: “Про хід виконання обласної “Програми по боротьбі із фальсифікованою, небезпечною для здоров’я споживачів та контрафактною продукцією”, про підтримку Програми Президента України “Україна для людей” та підтримку акції “Купуй Запорізьке”.
У рамках конференції було організовано виставку неякісних та фальсифікованих товарів з музею інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області, а також виставка кращих товарів виробників Запорізької області.
В науково–практичній конференції взяли участь народний депутат України В. О. Баранов, голови Координаційних рад районів області, представники Запорізького обласного комітету у справах захисту прав споживачів, козаки Міжнародного союзу козаків “Запорізька Січ”, керівники Бердянського міськвиконкому, ветерани війни м. Бердянська, голови районних та міських громадських організацій з питань захисту прав споживачів, депутати обласної, міської та районної рад.
Під час конференції ветеранам війни Бердянська вручили подарунки, а кращих підприємців Бердянська було відзначено Почесними грамотами.
Дмитро СУХІНІН, в.о. начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області