Окупанти вкотре обстріляли тимчасово окуповане село Підгірне поблизу Василівки. Після цього російські пропагандисти почали поширювати фейк про те, що за обстрілом нібито стоять Збройні Сили України.

Вчора окупанти вели обстріли в напрямку населених пунктів Гуляйполе, Гуляйпільське, Оріхів, Червоне, Малинівка, Залізничне, Кам’янське, Степове, Білогір’я, Новоданилівка.

В цілому на Запорізькому напрямку після того, як Сили оборони Запорізького краю відбили наступ на Гуляйполе, – без особливих змін. Тривають артилерійські дуелі.

Під обстрілами знаходяться Пологи, Оріхів та Гуляйполе. Визначені підрозділи противника проводять перегрупування військ, аби підготуватися до подальших активних дій. Очікується нарощування угруповань за рахунок підрозділів, що виконували завдання в районі Маріуполя. Так, за свідченнями місцевих через Приморськ зі сторони Молочанська росіяни перевозили 4 танки на платформах.

Втім втрати противника перевищують показники комплектування, що значно впливає на загальний морально-психологічний стан та стає передумовою відмови особового складу у подальшій участі у бойових діях проти України.

За матеріалами зведення ЗОВА.

____

Посилання на наш Телеграм-канал