Працівниця кінологічної служби відкрила секрети свого бойового товариша, який вірою та правдою служить на користь українському народові. Завдяки собачій відданості та умінню працювати з напарницею в тандемі, вони швидко та якісно виявляють зброю та вибухові речовини на території Запорізької області.

Собаки є гарними помічниками у багатьох сферах життя. Більшість з них – гарні охоронці домогосподарства, проте деякі є умілими пошуковцями загублених речей, захованих предметів, в тому числі й небезпечних для життя людей.

Сьогодні в Україні йде війна, у багатьох регіонах держави точаться бої. Наші військовослужбовці уміло боронять українські землі від рашиських загарбників, а правоохоронці з перших днів війни працюють у посиленому режимі задля безпеки мирного населення. Вірними помічниками у цьому для них слугують службові собаки.

Так, від початку широкомасштабного російського вторгнення, у кінологічних собак дійсно роботи значно побільшало. Заміновані поля, вибухові пристрої та речовини, небезпечна зброя та боєприпаси – це один із напрямків, на яких спеціалізуються чотирилапі інспектори.

«Готуючи собак до служби в поліції, ми з ними відпрацьовуємо навички затримання умовного порушника, готуємо до пошуку наркотиків, зброї та вибухонебезпечних речовин. Наш службовий пес Арчі – надійний напарник саме у сфері пошуку вибухівки. Ми з ним співпрацюємо трохи більше року. Але за цей час пухнастий «поліцейський» вже має на рахунку безліч виявлених сигнальних ракет, гранати та інші боєприпаси. І це далеко не всі його заслуги», – з гордістю розповідає про свого напарника молодший інспектор-кінолог Вероніка Ляшенко.

Можливо, службові собаки й не мають звання та нагород, але у них є дещо більше – це визнання від своїх наставників та подяка за не одне врятоване життя!

____

Посилання на наш Телеграм-канал