Нова новорічна локація вже користується неабияким попитом у містян

На бульварі Шевченка засяяло вогнями новорічне містечко. Цього року один з центральних бульварів міста вирішили прикрасити ще цікавіше та яскравіше. Тут встановили арки з ілюмінацією та світлові новорічні фігури, серед яких ялинка, кульки, сніговик Олаф з мультфільму «Крижане серце». Родзинкою містечка став світловий фонтан з янголами.

IMG_2137

IMG_2167

– У Запоріжжі вперше створили таке ілюмінаційне новорічне містечко. Тут встановили дві шестидесятиметрові арки та світлові фігури медведика, ялинки, кульок. Найбільша фігура – світловий фонтан з янголами.  Відтепер містяни мають змогу зарядитися новорічним настроєм, гуляючи містечком та зробити безліч гарних фото, – розповіла начальниця відділу з комплексного благоустрою міста департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради Любов Кондрашова.

IMG_2177

IMG_2170

Запоріжці залюбки прогулюються ілюмінаційним містечком та фотографуються. Найбільшою популярністю і серед дітей і серед дорослих користуються ялинка та фонтан. Крім того, тут працює невелика фуд-зона, де можна випити гарячого чаю чи какао та скуштувати солодощів.

IMG_2250

IMG_2196

Читайте також: Чи вірять українці в Святого Миколая