Помічники Святого Миколая вітали дітей, засяяли вогні головних ялинок міста і області та відкрилось яскраве новорічне містечко

Святкові привітання у Запоріжжі стартували з самого ранку 19 грудня. Як писав сайт «Запорозька Січ», 70 помічників Святого Миколая роз’їхалися в усі райони міста та вітали дітей, які за станом здоров’я не можуть відвідувати святкові заходи.

Ввечері на площах Фестивальній та Маяковського відкрили головні ялинки Запоріжжя та області. На площі Маяковського гостей свята вітав Святий Миколай, після чого засяяла вогнями головна новорічна красуня. Творчі колективи міста підготували для містян запальний концерт, малечу розважали аніматори. Також розпочав роботу будиночок Святого Миколая. І діти і дорослі із задоволенням розповідали святому найпотаємніші мрії.

Також цього дня відкрилась новорічна локація на бульварі Шевченка. Вперше цього року тут створили ілюмінаційне святкове містечко – встановили арки зі світлодіодними гірляндами, казкові фігури та яскравий світловий фонтан. Крім того у містечку є фуд-зона та кіоски з новорічними сувенірами. Містяни оцінили нову локацію та залюбки фотографувались біля ілюмінаційних композицій.

Мер Володимир Буряк запросив усіх містян відвідати казкові новорічні локації та зарядитися святковим настроєм. Тим паче, що попереду – багато вихідних.

Читайте також: Чи вірять українці в Святого Миколая