На фестивалі Khortytsia Freedom виступить легендарний запорізький гурт «Хорта»

Музиканти, які за різних часів виступали в складі гурту, вирішили зібратися знову та видати потужний виступ на масштабному музичному фестивалі в рідному місті.

До складу гурту увійшли: Юра Юрченко, Михайло Савицький, Юлія Куценко, Віталій Жуков, Олег Лубєнцов, Юрій Володьков, Володимир Кондратенко та Георгій Варакін.

Screenshot_213

Нагадаємо, гурт «Хорта» з’явився в Запоріжжі в 2004 році. Його лідером був Андрій Лобода. Творили музиканти в жанрі арт-фолко-хол. Їхні пісні та кліпи часто містили етнічні та міфологічні елементи козацтва.

Знаковою для гурту стала пісня «Це Запоріжжя, Це Україна», яка полюбилася слухачам і стала неофіційним гімном міста.

У 2015 через хворобу пішов із життя 36-річний Андрій Лобода. Гурт також припинив своє існування.

Як писав сайт «Запорозька Січ», цього року центральну частину вулиці на острові Хортиця, яка називалася Будинок відпочинку, перейменували на вулицю Андрія Лободи.

Разом з тим, в місті продовжується підготовка до фестивалю Khortytsia Freedom, на який планують зібрати слухачів з усієї України. Білборди та сітілайти фестивалю з’явилися в Одесі, Тернополі, Кривому Розі, Херсоні, Івано-Франківську, Сумах, Львові, Харкові та Дніпрі.

У мережі та на телеканалах також можна побачити відеопрезентацію фестивалю.

Хто буде виступати на фестивалі, читайте тут.

Фестиваль Khortytsia Freedom відбудеться 31 серпня та 1 вересня в парку Металургів ім. Сацького (біля планетарію). Вхід вільний.