До Дня Незалежності України запоріжців очікує насичена розважальна програма

Святкові заходи до 30-ї річниці незалежності України розпочнуться зі святкувань в районах міста. Про це повідомляє пресслужба Запорізької міськради.

Програма районних святкових заходів: Заходи

Окрім того, цими вихідними у парку Перемоги відбудеться масштабний Weekend Незалежності. Учасників свята очікують виступи аніматорів, концерт, робота тематичних локацій, розважальний квест, а також фестиваль фарб у національних кольорах.

Разом з тим, 23 серпня на Кургані Єдності на острові Хортиця відбудеться урочиста церемонія підняття прапору України. Початок заходу о 9:00. Ввечері того ж дня, о 19:30, запоріжці зможуть послухати пісень під час концерту «Велична і свята, моя ти Україна» біля запорізької обласної філармонії.

24 серпня святкування розпочнуться з військового параду та виставки військової техніки. З 9:00 на площі Фестивальній урочистим маршем пройдуть військові частин та підрозділів, що дислокуються у Запоріжжі, підрозділи правоохоронних органів.

З 15:00 масові гуляння відбудуться на каскаді фонтанів “Райдуга”. З 15:00 там виступатимуть солісти і творчі колективи міста і області, а ввечері відбудеться грандіозний музичний концерт.

Читайте також: У Запоріжжі завершують будівництво балкового мосту