Володимир Буряк під час сесії зробив важливу заяву

Міський голова Запоріжжя подякував депутатам Запорізької міської ради за консолідовану позицію щодо ситуації в аеропорту.

– Хочу звернути вашу увагу на те, що останнім часом Запоріжжя, як і інші обласні центри переживає системний тиск. Саме в цьому році з ініціативи центру ми втратили мільярди гривень в нашому бюджеті. Багато це? Вам це відому краще, ніж комусь іншому! Це колосальна цифра для нашого міста. Мости Київ забрав собі, але обіцяний тендер на будівництво поки зірвано. Коли вони були в міста, хоч якось будувалися. Ми, розуміючи всю гостроту проблеми, взяли на себе зниження оплати за опалення та гарячу воду для населення за грудень. Але не все в наших силах. Ми тягнемо на собі соціальну і гуманітарну сфери, застарілу інфраструктуру та фактично весь спектр питань життєдіяльності, знаходячи дефіцитні кошти. Ми плануємо взяти собі на баланс засуджену до закриття обласну бібліотеку для юнацтва. І таких питань багато, але грошей нам ніхто не дарує, – зазначив Володимир Буряк.

Аеропорт – це остання крапля, фінансовий розмір якої дуже значний – більш ніж 1 мільярд гривень. І ми не відступили. І вже є перша перемога – міністр інфраструктури Владислав Криклій минулого тижня заявив, що Запорізький аеропорт не віддадуть в концесію через незгоду міської влади. Ця заява міністра народилася завдяки потрійній незгоді: міської виконавчої влади, депутатського корпусу і громади.

Володимир Буряк зазначив, що це був гарний приклад, коли міська влада, депутати та громада об’єдналися задля відстоювання інтересів Запоріжжя. Мер запропонував продовжувати в тому ж дусі та створити міжфракційне об’єднання.

– Ми живемо в дуже непростий час. Прийшли на піку революції гідності, зараз продовжується війна. Закликаю представників депутатського корпусу, незалежно від політичної приналежності і поглядів до подальшої координації дій з виконавчою владою. Якщо буде створене відповідне міжфракційне об’єднання, я щиро буду вітати і підтримувати його роботу. Хочу публічно заявити, що це об’єднання стане важливим каменем в  основі руху, який я поведу на вибори до міської ради, – зазначив Володимир Буряк.


Читайте також: Мер Запоріжжя доручив розібратися з небезпечною ситуацію на «Кремнійполімері»