На сесії міської ради працівники “Кремнійполімеру” звернулися до Володимира Буряка щодо небезпечної ситуації зі зберіганням хлору на підприємстві

ДП «Кремнійполімер» є банкрутом і виставлений на приватизацію. Підприємство заборгувало великі суми працівниками, а рахунки арештовані. Наразі там зберігається велика кількість хлору, що загрожує безпеці містян. Підприємство може самостійно їх утилізувати за умови, якщо з рахунків буде знятий арешт.

Мер Володимир Буряк розповів, що держпідприємство неодноразово зверталось до профільного міністерства, однак ані коштів, ані відповідей не дочекалося. Місто могло б надати допомогу, однак не має права, бо це – нецільове використання коштів.

– Необхідно вирішити питання господарської діяльності та охорони об’єктів. Я направив листи до облдержадміністрації голові ОДА Віталію Туринку, щоб вони посприяли у вирішенні ситуації. Також надіслані листи керівництву СБУ та ДСНС з проханням організувати цілодобову охорону, – зазначив Володимир Буряк.

Крім того, мер дав доручення своєму раднику Валерію Еделєву оперативно зібрати комісію з надзвичайних ситуацій разом з ДСНС та правоохоронцями, а також юридичним департаментом, щоб розібратися в ситуації. Бо це загрожує не лише підприємству, а й життю та здоров’ю запоріжців.

Депутат Михайло Прасол зазначив, що звернення містян з приводу роботи державного підприємства до міськради свідчать про те, що обласна влада закрита для спілкування.

– Я сам хотів записатися на прийом до Віталія Туринка, однак не зміг. Тому звертаються люди до міста, бо окрім нас нікому вирішувати це питання, бо обласна влада дистанціюється від рішень, – зазначив Михайло Прасол.

Читайте також: Запоріжжя розгляне можливість придбати для ДЮСШ “Металург” будівлю зі спортивною залою та роздягальнями