Обшуки в запорізькому аеропорту – лише привід для того, щоб на наступних виборах поставити на місце міського голови чергового артиста

Таку думку висловив політолог, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик. Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.


– Ще два роки тому, навіть в Запоріжжі мало хто вірив в успішну реконструкцію і перезапуск аеропорту. Але, наполегливість мера, рідкісний для нинішніх часів консенсус між міською владою, політичним бомондом і громадськістю, зробили неможливе можливим. До осені 2019 року стало зрозуміло, що запорізькому аеропорту бути. І тут же в Запоріжжі потягнулися всілякі гінці з нескромними пропозиціями своїх інтересів. А в листопаді свій залп дала і важка артилерія у вигляді прем’єр-міністра Гончарука і міністра інфраструктури Криклій, які недвозначно заявили про те, що аеропорт заберуть в концесію, – зазначає Віталій Кулик.

Політолог відзначив, що київські “гості” стикнулися з консолідованою позицією запорожців. Вперше навколо Володимира Буряка згуртувалися всі – від націонал-радикалів до ОПЗЖ, тому що ніхто не збирався віддавати аеропорт. З’явилась інформація, що проблемних мерів прибиратимуть силовими засобами, яка незабаром підтвердилася обшуками в запорізькому аеропорті.

– Все скидається на те, що Київ хоче прибрати до своїх рук вельми перспективний в плані фінансової вигоди інфраструктурний об’єкт, а заодно і скомпрометувати запорізького градоначальника Володимира Буряка, з чиїм ім’ям пов’язують розвиток аеропорту з тим, щоб на наступних місцевих виборах поставити на його місце якого-небудь чергового артиста, – вважає Віталій Кулик.

Вірогідніше за все, обшуками в запорізькому аеропорті справа не закінчиться. Подейкують, що наступним кроком буде “візит” правоохоронних органів до міської ради.

Читайте також: Мер Запоріжжя висловив свою позицію щодо обшуків в аеропорту