Лоукостер SkyUp тимчасово призупинив рейси із Запоріжжя до Шарджі

З 1 лютого компанія SkyUp не виконуватиме регулярні рейси “Запоріжжя – Шарджа”, повідомляє пресслужба КП “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя”. Таке рішення прийняли у зв’язку з забороною польотів над Іраном та Іраком, який 9 січня ввела Державіаслужба України через авіакатастрофу літака МАУ.

– Ми вимушені ухвалити складне для нас рішення тимчасово припинити польоти регулярної програми до Шарджі із регіонів України. Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – наразі ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправлення в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту щонайменше на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропортах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові, – прокоментував ситуацію співвласник авіакомпанії Олександр Альба.

Як тільки заборону буде скасовано, рейси обіцяють відновити. Пасажири, які придбали квитки на лютневі вильоти, можуть повернути кошти. Для цього їм треба звернутись до компанії SkyUp.

Читайте також: Обшуки в аеропорту Запоріжжя мають політичний підтекст – експерт