22 вересня в запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості підбили підсумки конкурсу «Кращий опікун, піклувальник року», ініційований міською владою. Володаркою гран-прі стала наймолодша учасниця – 27-річна Еліна Сокіл. Молода жінка – опікун своїх трьох рідних сестер Маші, Аліни та Майї.
– У нашому місті більше 800 дітей перебувають під опікою, – розповів заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. – Більше половини з них виховуються у чужих сім’ях, які взяли їх під опіку, піклуються і виховують, як рідних. Люди, які зігрівають родинним теплом сиріт, гідні суспільної уваги і матеріального заохочення. Цей конкурс показав, як багато у нас людей не тільки щедрих на сердечне тепло, а й талановитих, які виховують дітей в любові й творчості. Величезна подяка батькам цих міцних сімей!
Конкурс проходить в нашому місті вже другий рік поспіль. Цього року участь в ньому взяли 56 опікунів. Згідно з рішенням журі, найбільш «Спортивною сім’єю» стала опікун Аліна Дергачова. У номінації «Сім’я талантів» перше місце в опікуна Оксани Дорогокуплі. В категорії «Сім’я майстрів» кращою визнано опікуна Олену Боєву.
Вперше в цьому році вручили гран-прі. Його отримала наймолодший опікун нашого міста Еліна Сокіл. Вона стала мамою для своїх трьох сестер і виховує їх в любові і достатку. Еліна виросла в теплі і любові завдяки своїм опікунам – бабусі та дідусю. Чотири роки тому в її родині сталася трагедія – не стало бабусі, і чотири сестри осиротіли. Молодших дівчаток відправили до притулку. 23-річна Еля, ні хвилини не роздумуючи, оформила всі необхідні документи. Зараз вона виховує 11-річних двійнят Алісу і Машу і 9-річну Майю.
– Ми брали участь в номінації «Сім’я майстрів», оскільки мої дівчатка дуже люблять робити вироби, малювати, вирізати, обожнюють моделювання, – ділиться своїми враженнями Еліна. – Нам дуже сподобались виступи інших учасників, які співали, танцювали і демонстрували свої спортивні досягнення, усі дуже старалися. Для нас найголовніше – участь, я це говорю і своїм сестричкам. Важливо, що ми працювали, як одна команда, допомагали і підтримували один одного. А запорука успіху – почуття, які ми вкладаємо в будь-яку роботу.
«У нас все добре, головне ми разом, у дівчаток є сім’я», – резюмує Еля. Молоду жінку у всіх починаннях підтримує чоловік. Еліна зізналася, що вийшла заміж, вже будучи опікуном трьох дівчаток.