Військові рф не випустили з Енергодару головного інженера Запорізької АЕС, який їхав на засідання Ради головних інженерів НАЕК «Енергоатом», повідомляє у Телеграмі Енергоатом.

“Вчора, 3 травня 2022 року, російські загарбники не випустили з Енергодару головного інженера Запорізької атомної електростанції Юрія Чернійчука. Він мав брати участь у засіданні Ради головних інженерів ДП «НАЕК «Енергоатом», провести яке було вирішено 4 травня в Запоріжжі – найближчому до ЗАЕС українському вільному місті”, – йдеться у дописі.

Зазначається, що Чернійчука затримали на виїзді з Енергодару. З блокпосту вони відвезли його на допит. Більше того, Чернійчуку та іншим керівникам ЗАЕС заборонено покидати місто, навіть якщо цього вимагає робота.

В Енергоатомі додали, що у засіданні Ради головних інженерів НАЕК «Енергоатом» взяли участь головні інженери трьох українських АЕС (без Запорізької атомної станції) та решти відокремлених підрозділів компанії. Присутні розглянули нагальні питання фізичної безпеки ядерних об’єктів, ядерної та радіаційної безпеки, експлуатації та ремонтів ядерних установок.

____

Посилання на наш Телеграм-канал