У Запорізькій міськраді відбулась зустріч з приватними перевізниками. І після цього позиція міськради щодо вартості проїзду у маршрутних таксі Запоріжжя залишилася незмінною.

Зараз влада не збирається підвищувати ціни на користування маршрутками і на даний час не приймає жодних офіційних рішень з цього приводу. Окрім того, наполягає на тому, що самовільне підвищення цін на проїзд є незаконною діяльністю приватних перевізників.

Безперечно, ситуація з цінами на проїзд у міських маршрутках потребує врегулювання. Тому вже найближчим часом буде проаналізовано умови договорів, укладених з перевізниками, та проведено перевірки, в якому технічному стані та в якій комплектності вони утримують свої маршрутки.

Паралельно з цим міськрада планує звернутися до Антимонопольного комітету і отримати роз’яснення щодо контролю за діяльністю приватних перевізників.

Також буде обговорено можливість введення мораторію на підвищення тарифів на пасажирські перевезення у нашому місті.

Але ситуація з наявністю пального у місті та у країні загалом зараз дуже складна. Ракетами окупантів знищений Кременчуцький нафтопереробний завод.

За прогнозами, за кілька днів дефіциту палива в Україні не буде. Але ціни на нього зростуть ще більше.Тому цілком ймовірно, що через це кількість працюючих маршруток у Запоріжжі може зменшуватися.

____

Посилання на наш Телеграм-канал