Астрологи запевняютьщо 2021 рік має відрізнятися від високосного логікоюпередбачуваністю

Але для цього нам треба буде діяти з рішучістюдемонструючи впевненість та силуДля яких знаків настане полегшеннякого чекає самовіддана працяа хто зазнає радості творчого натхнення – читайте в прогнозі.

Стихія Землі (ТелецьДіваКозеріг)

Наступний рік буде складнимАле як би вам не було важкозамість впертості і мстивості потрібно проявити спокій і покірністьВсі необдумані вчинки обернуться проти вас самихЦе може спричинити проблеми в особистих відносинах і втрату стабільності.

У Тельців у 2021 році на перший план вийдуть питання карєриа не сімейних відносинВи зможете багато чого досягти завдяки своїй працьовитості.

У наступному році Дівам потрібно прагнути бути гнучкими і компромісними в своїх рішенняхПамятайтепри спробах виставити події потрібний вам ракурсви можете зазнати поразкиЗалишайтеся вдячними за тещо маєтеі не просіть більшого.

У прийдешньому році Козерогам слід зосередити всі свої сили на сімейних справахЯкщо ви відчуваєте залежність від партнера – в економічному або психологічному сенсі– у 2021 році саме час для здобуття самостійності.

Стихія Води (РакСкорпіонРиби)

У 2021 році ваша схильність до відходу від реальності і зневіра можуть створювати значні проблемиНе варто перебільшувати масштаб неприємностейінакше вже на старті втратите прихильність долі.

Зірки радять Ракам на початку наступного року приділяти більше уваги відносинам з рідними і взаємодії із зовнішнім світомЗаводити нових друзів і ділових партнерівбільше спілкуючись з новими людьми і відвідувати незнайомі міста.

У наступному році Скорпіонам доведеться остаточно визнатищо гонитва за матеріальними благами – далеко не найголовніше у життіПозбавляйтеся шкідливих звичок і боріться з усіма своїми недосконалостямиДля вас настає найкращий рікколи можнанаприкладкинути палити.

Рибам важливо не підпускати до себе малознайомих людей і памятати популярну приказку про тещо «в тихому болоті чорти водяться»Обережніше треба бути і з любовними стосункамиВсі подіїдля яких немає передумовповинні вас насторожуватиЗавжди перевіряйте людинуяка здається вам безкорисливою та доброюРік готує не одну емоційну пастку для васЄ ризикщо ви зачаруєтесь кимось марно.

Стихія Повітря (БлизнюкиТерезиВодолій)

Загальна рекомендація на 2021 рік для всіх представників стихії – бути добрішими до близьких і не скидати негатив на оточуючихЗробіть вираз «Мій будинок – моя фортеця» основоположним девізом на наступний рік.

Для Близнюків вже в середині 2021 року настане світла смуга для продуктивної роботи і самореалізаціїА до тих пір може спостерігатися певний застій і ознаки депресіїТерезам добре б переглянути свої цінності і остаточно вирішитияким богам молитися і які духовні ідеали брати за основуВам просто необхідно знайти приклад для наслідування і переглянути свої відносини з батькамиЗавжди шукайте компроміс як з дорогими серцю людьмитак і з самими собою.

Рік принесе Водоліям зміни в особистому життіДля тиххто вже має постійного супутникавідносини гармонізуються і зміцнятьсяа партнер нарешті посяде належне місце у вашому життіДля одиноких представників знака є можливість зустріти кохану людинуПричому почуття можуть зявитися до тієї людиниз ким вам буде приємно і легко спілкуватися.

Стихія Вогню (ОвенЛевСтрілець)

Загальні рекомендації для представників стихії на 2021 рік наступнізапасайтесь терпіннямщоб стримувати свою вогненну натурупридушуйте запальністьперенаправляйте зайву енергію і завжди памятайте про тещо «ранок вечора мудріший»В особливо складних моментах можете повторювати приказку як мантру.

Для Овнів перше місце посідатиме сфера особистих відносинУ 2021 році потрібно приготуватися до змін тим представникам знакахто ще не зустрів свою другу половинкуДля вас друга декада року стане чудовим періодом для романтичних зустрічейУ травнісерпні можливе знайомствояке переверне ваше життя з ніг на голову.

У Левів є ризик впасти в сильну залежність від предмета любовіщо буде вам тільки заважати в фінансовій сферіВже з початку року у стосунках з коханою людиною можуть спостерігатися перешкоди і відчуватися складнощіУ 2021 році ви навряд чи зможете адекватно оцінити тещо відбуваєтьсяв тому числі і власні почуття.

На Стрільців чекають цікаві завдання та приємні відкриттяДля вас наступний рік – можливість виділитися з сірої масиякщо ви будете приділяти час творчості і досягнете в ній певних результатівНехай це буде не професійний рістале приємне і відчутне досягнення для вас особисто.

Якій вінБик-2021?

Роки Бика були в 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 роках.

Кому доводилося спостерігати за стадом биків на відкритій рівниніне міг не бути вражений їхньою природною величчюЗапряжений в ярмо Бикяк жодна інша тварина китайського гороскопане зможе так довго працюватитягнучи на собі настільки важкий вантажНе дивнощо вони здатні долати найскладніший опір і можуть викликати у людей довіруТому й посідають законне місце в Зодіаку і в суспільстві.

Народженому під знаком Бика судилося бути великим і залишити слід в якості сміливого лідераБудучи досить консервативнимиці люди ні в що не ставлять нововведення і революціївесь сучасний світ не для них.

Бик він ніколи не визнає страх або невпевненість в собіВіняк і слід було очікуватине виноситьколи йому хтось перечить.

Бик старанний в роботі і терплячийвін дуже честолюбний і любить свій будинокЙому подобається багато працювати ікрок за крокомдосягати поставленої перед собою метиЗа що б він не взявсязавжди відчуває велику відповідальністьЧасом він може замкнутися в собівважаючи за краще тримати свої думки при собітаким чиномвін окреслює свої плани на майбутнє.

У нього невелике коло друзівале вони вірні йомуяк і він вірний своїм друзямБикові подобається мирне і затишне йому оточеннянайчастіше він спокійний і може довго залишатися в такому станіпоки хтось його не виведе з себеТоді краще бути від нього подалівін перетворюється на чудовисько стосовно тогохто його образивабо образив.

Характеристика Бика

Китайська назва знакаНю

Знак китайського ЗодіакуДругий

Часи доби: 1:00 – 3:00

Знак західного ЗодіакуКозеріг

ЕлементВода

Позитивні якостіВони старанні і схильні до навчанняметодичні та добродійні людивіддані друзі і дуже витривалі в роботі.

Негативні якостіМожуть бути занадто впертимиконсервативні в поглядах на життябувають досить егоїстичними.

Читайте також: 20 новорічних традицій різних країн світу