перевірки2Перевірки1перевірки

Як розповідають представники мобільних груп, вони складають до 5 протоколів про порушення карантинних вимог щодня, і це тільки в Олександрівському районі міста.

Перевіряльники звертають увагу на наявність масок, антисептиків та здійснення температурного скринінгу у магазинах, розважальних закладах, а також кафе та ресторанах.

Цього разу першим мобільна група зокрема відвідала магазин зоотоварів.

Завітали й до салону краси. Всередині приміщення персонал у масках, але, як засвідчила перевірка, журнал вимірювання температури відсутній. На перший раз перевіряльники надали попередження у вигляді довідки. Зазначають, таким виконанням, а точніше, ігноруванням карантинних вимог здивовані.

– У нас вже другий рік триває карантин і немає інформаційних матеріалів щодо потреби заходити в масках. Далі, журнал температурного скринінгу не заповнюється. Це одна з важливих умов, яка дозволяє пересвідчитися в тому, що людина прийшла без підвищеної температури, стала до своєї роботи. Наступного разу буде складено на ФОПа протокол за ст.42 КУпАП і буде винесена постанова від 102 до 425 грн – це максимальна сума. Крім того, є ще перелік порушень, за які складається протокол за ст. 44-3. І цей протокол направляється до районного суду і сума вже коливається від 17 тис. грн до 34 тис. грн і більше, – зазначила головна спеціалістка Запорізького управління ГУ Держпродспоживслужби області Світлана Лавренко.

Хоча загалом порушників карантинних вимог стало менше, але, за словами контролерів, щодня лише в Олександрівському районі складається від 2 до 5 протоколів та виписується близько 10-15 довідок.