Замість відкритих громадських слухань влада хоче провести обговорення тарифів із представниками громади

Ми повідомляли, що у Запоріжжі очікується суттєве підвищення вартості проїзду. Сьогодні секретар міськради, який тимчасово виконує обов’язки міського голови, повідомив, що економічно-обґрунтовані тарифи на проїзд – від 10 до 14 гривень.

“(…) ми не можемо не брати до уваги той факт, що з часу останнього перегляду тарифів витратна частина підприємств-автоперевізників суттєво зросла”, – повідомив Анатолій Куртєв у своєму телеграм-каналі.

Додамо, що останнє підвищення тарифів вібдулося у травні минулого року, а до того вони не змінювалися більше року. До того ж доходи запоріжців не збільшились аж настільки, щоб сплачувати вдвічі збільшену вартість проїзду. Тому містяни створили та підписали петіцію до міської влади, аби тарифи не збільшували. Це звернення тепер повинні розглянути депутати міськради.

Але влада вирішила наступного тижня провести перемовини з представниками громадськості щодо вартості проїзду, хоча мала б провести відкриті громадські слушання щодо цього питання, під час яких кожен містян мав би можливість висловити свою думку щодо рекордного подорожчання вартості проїзду.