Депутат від Партії Володимира Буряка “Єднання” Кирило Єрмоленко каже, що багатьом чиновникам начхати на людей та на розвиток міста, області та всієї країни

Депутат від Партії Володимира Буряка “Єднання” Кирило Єрмоленко розповів, яким був перший рік роботи в облраді. “Відверто кажучи, мої тогорічні очікування того, що насправді робить, та на які процеси може впливати депутат, суттєво відрізняються від реальності”, – каже депутат.

Кирило Єрмоленко підкреслює, що, нажаль, існує велика кількість болючих проблем, які заважають розвинутись нашому краю. “Це й гідра бюрократизму, яка на кожному кроці продовжує вражати своїм цинізмом, це й велика кількість держслужбовців, що засіли в кріслах та лише наживають собі статки, та чхали на розвиток країни та рідного краю, це й вкрай недостатнє фінансування тих напрямків, які життєво необхідні”, – рішуче заявив депутат.

Дійсно, дуже важко працювати, коли одне рішення про розподіл коштів місяцями подорожує кабінетами, та й ніхто не може грунтовно відповісти стосовно того, куди ж поділись виділені кошти, та коли громадяни отримують очікуване. Коли депутатське звернення відверто ігнорується органами влади чи керуючими компаніями, або вони відповідають “відписками” та формально, не по змісту.

“Прикро, але багато з того, що мною було заплановано не судилося статися. Але ні в якому разі неможна зупинятися. Разом з тим, є велика кількість звершень та досягнутих результатів, які добре відображають мою діяльність як депутата це:
– активна участь у засіданнях облради, комісіях та засіданнях;
– постійна допомога усім мешканцям, що звернулись;
– плідна співпраця з ОСББ, з освітніми та дошкільними закладами;
– велика кількість заходів, що були організовані мною, за моєї участі, чи на які я був запрошений”, – розповідає Кирило Єрмоленко.

За його словами, велика кількість важливих рушійних процесів в місті працює завдяки зваженому процесу, налагодженому лідером Партії “Єднання”Володимиром Буряком, депутатами цієї політичної сили.

“Підводячи певний підсумок за рік діяльності, можу впевнено та щиро стверджувати, що мені не соромно за кожен день своєї каденції. Дуже вдячний Вам, шановні друзі, колеги, виборці, за довіру, за те що надаєте наснаги та віри в себе, та сподіваюся, що ви оціните мій результат гідно! Дякую Вам! Працюємо далі! Продовжуємо розпочате!”, – наголошує Кирило Єрмоленко.271685636_6799012746807174_6252347234354476748_n