Відбулася чергова 37 сесія міської ради

Під час сесії депутати проголосували за низку важливих рішень для нашого міста.

Так, на сесії були прийняті зміни до програми розвитку інфраструктури і комплексного благоустрою Запоріжжя. Понад 2,6 млн грн будуть виділені на облаштування реверсивних світлофорів по греблі Дніпрогесу. Технічні засоби регулювання дорожнього руху встановлять на ділянці від парку Металургів ім. Сацького до площі Енергетиків. Планується також спрямувати додаткові 325 тис. грн на розробку схеми організації дорожнього руху по греблі Дніпрогесу та мостах Преображенського, з урахуванням обстеження інтенсивності транспортного потоку та виду автотранспорту.

Для організації безпечного дорожнього руху в місті будуть виготовлені і встановлені інформаційні панно, знаки з напрямками руху, дорожні знаки та таблички про заборону проїзду вантажного автотранспорту. На ці цілі передбачено 1 млн 200 тис. грн.

Кошти також виділили на капітальний ремонт шляхопроводу №2 по вул. Калібровій, для виготовлення технічної землевпорядної документації, що стосується розміщення зовнішніх мереж електро- і газопостачання для будівництва міського крематорію на Кушугумському кладовищі.

Депутати міської ради затвердили план розвитку і вдосконалення громадського транспорту в Запоріжжі на 2019 рік. Проголосували за придбання нових тролейбусів на умовах фінансового лізингу. Підприємство «Запоріжелектротранс» зможе поповнити парк п’ятьма новими тролейбусами з автономним ходом. Планується, що вони будуть здійснювати пасажирські перевезення через о. Хортиця.

У ході сесії депутати підтримали нову редакцію міської цільової програми з відновлення інфраструктури території приватного сектора Запоріжжя на 2018-2020 роки. Цього року в приватному секторі заплановано провести поточні, капітальні ремонти, будівництво, реконструкцію доріг, облаштувати системи зовнішнього освітлення. На визначені об’єкти передбачено понад 27 млн грн.

Додаткові кошти виділять і для вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства Запоріжжя.

Крім того, на сесії міської ради депутати також прийняли зміни до положення про громадський бюджет, що стосуються підходів до класифікації проектів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.