Світильник-букет буде гарною заміною живим квітам

Сайт “Запорозька Січ” продовжує знайомити своїх читачів з цікавими варіантами подарунків на 8 березня. Сьогодні розкажемо вам про неймовірні світильники в формі букетів, а також інтер’єрні квіти та торшери, які робить Тетяна Єрьоменко з Василівки.

-Сім років тому я почала виготовляти прикраси для волосся з фоамирану, тканини та стрічок. З кожним разом вигадувала щось новеньке, поки не створила перший світильник. І вже два роки займаюся їх виготовленням, – розповіла Тетяна.

цв8

Допомагає жінці її чоловік. Він створює сам світильник, електричну частину, а майстриня перетворює його на букет чи квітку.

цв6

Для виготовлення світильників використовується ізолон чи фоамиран. Світильники виходять 35-37 см у висоті та стільки ж у діаметрі.

-Якщо працювати з фоамираном, його потрібно вирізати по спеціальній формі, обробити та нагріти праскою, після чого сформувати пелюстки. Потім все це склеюється силіконовим клеєм та формується на плафон. При роботі з ізолоном я також по шаблону вирізаю пелюстки, а потім прогріваю їх будівельним феном та руками створюю потрібну форму і одягаю на плафон, – уточнила Тетяна.цв3 - копия

Світильники рукодільниця створює різних форм. Вони практичні у використанні. Їх можна мити мильним розчином та звичайною холодною водою. Матеріал не псується, не втрачає колір. Букет розташований на плафоні, його можна легко відкрутити від цоколю та помити.

-Такий світильник буде гарною заміною букету живих квітів до будь-якого свята. Це два в одному: і подарунок, і квіти. Цей букет ніколи не зів’яне та буде радувати як вдень, так і вночі. Вдень ці квіти мають один вигляд, а вночі – зовсім інший, коли вони світяться, створюючи в оселі особливу атмосферу, – підкреслила Тетяна.

цв7

За словами майстрині, світильники-букети дуже популярні, особливо напередодні 8 березня. Діти купляють їх своїм батькам, чоловіки – коханим жінкам, багато замовляють на подарунки вихователям в дитячі садочки та вчителям. Коштує незвичайний букет від 400 до 550 грн.

цв - копия

Читайте також: У Запоріжжі стають популярними букети, якими можна помити руки