Після святкових вихідних повернутися в звичайний режим буднів дуже важко

Щоб уникнути постсвяткового синдрому та із задоволенням повернутися до роботи, скористайтесь наступними порадами, а також підписуйтеся на сторінку сайту “Запорозька Січ” у “Фейсбуці” – в нас там якраз тематичне опитування 🙂

Прийміть те, що свята закінчились

Налаштуватися на робочий режим після тривалих вихідних, коли можна було не замислюватись над серйозними завданнями та забути про дедлайни, не просто. У цій ситуації можна або засмучуватися необхідністю повертатися до роботи, та опиратися поверненню до буденності, або чесно собі зізнатися в небажанні працювати та почати виходити зі стану ледаря. Тому просто спокійно усвідомте, що розваги скінчилися та почніть налаштовувати себе на робочий лад.

Відновіть режим

Засинати опівночі та прокидатися опівдні на свята – звичайна практика. Однак для того, щоб якнайкраще провести перший робочий день, необхідно якнайшвидше повернутися до звичного режиму. Спробуйте лягати спати раніше, відновіть раціон та додайте фізичної активності. Здоровий сон додасть сил, а фізичні вправи забезпечать енергією, яка так необхідна для продуктивної роботи.

Харчуйтеся правильно

Рясні новорічні застілля та алкоголь завдають шкоди нашому організму та виснажують його. Тому, щоб якнайшвидше повернутися до режиму, необхідно виключити їх зі свого раціону. Наповніть холодильник корисними продуктами, а щоб уникнути переїдання, харчуйтеся невеликими порціями кожні 3-4 години.

Почніть з малого

Не варто навантажувати себе в перший робочий день. Щоб перехід від свят до роботи був найбільш комфортним, не беріться виконувати всі завдання одразу. Складіть план – розпишіть всі задачі за важливістю та складністю виконання. Почніть з найлегших – це допоможе без зайвих зусиль включитися в процес та приступити до основних справ.

Зверніться по допомогу до колег

Колеги якнайкраще розуміють ваш стан. Тому саме до них слід звернутися за підтримкою. Поділіться враженнями від свят та допомагайте один одному, щоб не перенапружуватись та не впадати в лінощі.

Зосередьтеся на тому, що вам найбільше подобається в роботі

Знайдіть свою улюблену частину роботи та просіть керівництво давати вам більше саме таких завдань. Заняття улюбленою справою допоможе менш болісно сприйняти перехід до буденності та надихне вас на нові звершення.

Побалуйте себе

Не треба примушувати себе та звинувачувати в лінощах, щоб підвищити працездатність. Влаштуйте собі релакс під час перерви – пообідайте з друзями, послухайте улюблену музику, або почитайте книжку, яку давно відкладали. Це додасть сил та натхнення для нових справ.

Дайте собі час

Визначте, скільки вам необхідно часу для того, щоб повернутись до звичайного режиму – кілька днів, тиждень. Не навантажуйте себе у цей період, давайте собі маленькі поблажки. Адже для того, щоб швидше повернутися до роботи, необхідно бути спокійним та зосередженим.

Читайте також: 7 порад для виконання новорічних обіцянок