Лише минулого року батьки отримали понад 10 тисяч пакунків для новонароджених

Вже другий рік запорізькі сім’ї  при народженні дитини отримують спеціальні набори, де зібрані всі необхідні речі для малюка в перші місяці його життя. До складу «пакунку малюка» входять пелюшки, сорочки, шапочки, пінетки, підгузки, ковдра, матрац, термометр, соска, пляшечка, олійка та присипка. Також є інформація для мами щодо того, як доглядати за дитиною. Саму ж коробку з-під речей можна використовувати як люльку для дитини. «Пакунок малюка» видають в усіх пологових будинках або в центрах соціального захисту.

У Запорізькій області минулого року подібні пакунки отримали більше 10 тисяч родин, а з початку впровадження ініціативи бебі-бокси видали вже 16 тисячам сімей, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Крім того, цього року в Україні запрацює оновлений сервіс «Е-малятко», за допомогою якого можна зареєструвати новонародженого і оформити виплати на дитину онлайн, а також замовити інші необхідні для дитини послуги.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у 2020 році в Запоріжжі першим народився хлопчик – малюк з’явився на світ в перші хвилини нового року.

Читайте також: Диво під Новий рік: зворушлива історія запоріжанки, яку покинули в лікарні