У міському КП “Водоканал” на аварійні ситуації виїжджатимуть нові екскаватори, самоскиди та бульдозер

В запорізькому КП “Водоканал” поповнення – для підприємства придбали нові екскаватори, самоскиди, бульдозер, фронтальний навантажувач, легкові автомобілі. Техніку закупили минулого року за кошти міського бюджету на умовах фінансового лізингу. Готовність нового автопарку до роботи сьогодні перевірив мер Володимир Буряк.

– Для виконання робіт необхідні не тільки працівники, а й сучасна техніка. Зокрема фронтальний навантажувач, бульдозер будуть задіяні в роботі на мулових майданчиках ЦОС. Один з екскаваторів – на виконанні робіт з заміни мереж водопостачання, водовідведення, усунення аварій, – сказав Володимир Буряк.

Окрім екскаваторів та бульдозера автопарк підприємства поповнили також два самоскиди для сипучих вантажів та легкові автомобілі, необхідні для виїздів до споживачів. Нова техніка полегшить роботу комунальникам та покращить якість надання послуг, відзначають на підприємстві.

– Нові машини дозволять активізувати роботи, зокрема по заміні мереж. Якщо ще кілька років тому підприємство у рік міняло 2-3 кілометри водопровідних та каналізаційних мереж, то тепер ця цифра зросла до 20-30 кілометрів на рік, – зазначив генеральний директор КП «Водоканал» Олексій Нікіфоров.

Цього року у підприємстві продовжать оновлювати автопарк. В планах – за кошти інвестиційної програми придбати нові авто для аварійних бригад, піскорозкидувач, дизель-генератор.

Читайте також: Запоріжці заборгували більше 3 млрд грн за комунальні послуги