Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіака на 27 липня – 2 серпня

ОВЕН (21.03-20.04). Спокій вам тільки сниться. Однак постарайтеся накопичити сили. Тоді ваші зусилля приведуть вас до перемоги над обставинами. Постарайтеся зайняти стосовно керівництва нейтральну позицію, інакше в колег виникнуть запитання.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Основними подіями можуть стати справи, пов’язані з родиною та домівкою. У цій сфері зірки пророкують багато нового, ваші близькі люди можуть втратитися звичних орієнтирів. Пам’ятайте, що будь-які зміни гарні лише в розумних межах.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Почнуть реалізовуватися дуже важливі для вас плани, в першу чергу це стосується особистого життя. Постарайтеся бути гранично чесними з собою, ця якість дозволить вам стати хазяїном ситуацій. Відмінний час для відпустки та приємної подорожі до моря, що буде досить корисно для вашого здоров’я.

РАК (22.06-23.07). Вам таки варто звернути увагу на думку навколишніх. Близькі люди бажають вам добра й можуть дати цінну пораду. Сприймайте дрібниці, які з вами відбуваються, як сигнали, що вказують, у якому напрямку скорегувати свою поведінку.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не намагайтеся нічого вирішувати за допомогою сили та лайки. Зате сприйнятливість і гнучкість дозволять досягти гарних результатів. Ви можете опинитися перед необхідністю зробити вибір, дійте спокійно, обдумано й без поспіху.

ДІВА (24.08-23.09). Вам знадобиться правильний розрахунок, швидке рішення і вміння згуртувати колектив. Ваша активність і енергійність дозволить зрушити з мертвої точки справи, які нагромадилися. При цьому сили краще направити на найважливішу мету, а не розтрачувати їх по дрібницях.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Настрій (та й стан) може виявитися абсолютно неробочим. Постарайтеся зібратися, оскільки саме зараз ви зможете вирішити, видалося б, непереборні проблеми в професійній сфері. Якщо, звичайно, не будете витрачати час і сили на критику навколишніх і жалість до себе улюбленого. У вихідні відправляйтеся на природу.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вас чекає справжній фінансовий успіх, справи йдуть вгору, ви відчуваєте, що робите все правильно. Але не забувайте й про особисте життя. Гарний час для відпустки й подорожі, яка вам подарує яскраві події й приємні враження.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви розумні й іронічні, ваші влучні вираження зараз потрапляють прямо в ціль, щоправда, свою думку іноді краще залишити при собі, щоб не зіпсувати стосунки з колегами або друзями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Виявляться вдалими поїздки й подорожі. Ваші ідеї й задуми підтримають. Варто навести порядок, усе розкласти по поличках, навіть власні думки й почуття. У вихідні хтось буде пильно стежити за вашими справами і зробить висновки, які можуть серйозно вплинути на вашу долю. Тож не лінуйтеся і не йдіть від відповідальності.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваш соціальний статус досить міцний, але вам знадобиться підтримка керівництва, звертаючись із проханням, виявіть дипломатію й такт. Постарайтеся бути гнучкішими під час обговорення ділових питань з колегами, не наполягайте на своїй думці, вислухайте всі позиції.

РИБИ (20.02-20.03). Вам необхідно бути уважніше та обережніше. Навколо вас плетуться інтриги. Не вплутуйтеся в жодні, навіть невинні, авантюри. Можлива поява нових ідей. В особистому житті ви можете відчути розчарування. Зате у вихідні на вас чекає нова романтична зустріч.