ТОП місць Запоріжжя, які користуються своєю популярністю як вдень, так і вночі

Життя нічного міста сяє своєю унікальною і якоюсь таємничою красою. Ця краса всюди – у світлі з вікон будівель і вуличних ліхтарів, у неонових вивісках і фарах автомобілів. У Запоріжжі є свої особливі місця, які вночі зачаровують своєю атмосферою, занурившись в яку можна втратити відлік часу.

Паркова зона у центрі міста

Звісно, багато хто – як малеча, так і дорослі – люблять парки та алеї, і наше місто багате на місця із зеленими насадженнями. Одним з них є сквер по пр. Маяковського. Ще до 2016 року там було сіро та непривабливо: якісь кущі та поганий тротуар. Але після реконструкції, зробленої за ініціативою міського голови Володимира Буряка, проспект перетворився на улюблене місце відпочинку містян. Там багато освітлення, зелених рослих та комфортних лавочок, є навіть невеликий подіум для аматорських вистав. Відвідувачі парку не приховують свого захоплення новим сквером: ввечері там майже немає вільних місць, щоб присісти з кавою або морозивом!

SHER1220 - копия_новый размер

– Ми часто бували у закладах, які знаходяться біля проспекту, з боку ця алея нас дуже приваблювала, так і стали заглядати на неї. З тих пір ми спеціально приходимо саме сюди для відпочинку у затишній і спокійній атмосфері. Прогулятися, відверто поговорити – місце ідеально підходить для цього, іноді навіть не хочеться йти звідси, – поділилися Андрій та Марія, яких ми побачили на пр. Маяковського.

Також запоріжці полюбляють Вознесенівський парк біля каскаду фонтанів «Райдуга». Там є місця для дитячих розваг, дуже гарні краєвиди, кафе, озеро, в якому гостей «вітають» кумедні черепахи та міст «тещі» – романтичне місце для фотосесій. Ввечері у парку багато не лише молодих сімей із дітьми, а й людей різного віку. І всім там затишно.

Смачні місця – там своя атмосфера 

Здавалося б, що може бути гарного та цікавого у кіосках із фастфудом? Адже усі звикли звертати увагу лише на пам’ятники, будинки минулих років та вагомі місця. Проте є і такі точки, які мають не історичну цінність, а гастрономічну. Та можуть похвалитися своєю популярністю – серед них і алейки фастфуду на зразок «шаурма-стріт» біля лікарні №6.

Там вдень і вночі буквально кипить життя, створюючи свою особливу, можна навіть сказати, їстівну ауру. Звідусіль лунає веселий сміх, і гарний настрій немов передається у повітрі. А запах смаколиків нікого не може залишити байдужим.

– Шаурма, хот-доги тощо, це дуже смачно, хоч і некорисно. У такі місця частіше навідуємося компаніями або після важкого дня, коли вдома ліньки готувати. Їжа дуже ситна, хоч і недешева, проте інколи себе хочеться побалувати. Купуємо і тут же куштуємо, у подібних місцях така «смачна» атмосфера, що встояти неможливо, – розповів Валерій, завсідник смачної алеї.

Також завжди чимало людей біля Фонтану життя, де любителі кави і молочних коктейлів не просто «роблять касу» популярним кіоскам, але й вже представляють окрему «субкультуру» кавоманів. До того ж, там завжди можна побачити художні витвори народних майстрів та художників, придбати оригінальні прикраси собі або на подарунок.

Перлина проспекту

Кожен, хто гуляв по пр. Соборному, неодмінно звертав увагу на його родзинку – 2 величні вежі, які розташовані по різні боки площі ім. Поляка. Беззаперечно, ці архітектурні елементи є окрасою проспекту і приваблюють своєю автентичністю. Недарма жоден турист не уникає можливості подивитися та сфотографувати цю запорізьку пам’ятку. Особливо привабливо вони виглядають в нічний час, коли працює різнокольорова ілюмінація.

SHER1560_новый размер

– Хоч ми не часто гуляємо проспектом, проте він однозначно має дуже красиві місця, як ці вежі. А кольорове підсвічування створює казковий вигляд. Нам подобається, – поділилася враженням мешканка міста Оксана Смотрова.

Новий козир працює нонстоп

Гадаєте, найпопулярніша точка літнього відпочинку – новий Правобережний пляж – забита людьми лише вдень? Ні – ввечері там не менш народу. Якщо вдень сюди приходять цілі сім’ї, щоб освіжитись та отримати гарну засмагу, то вночі тут панує спокій. У вечірній час сюди приходять компаніями, щоб насолодитись свіжим повітрям, прогулятися або просто посидіти на лавочках та поспілкуватися з друзями.

– Сказати, що я вражений, це нічого не сказати. Після ремонту пляж просто не впізнати, тепер сюди хочеться повертатися знов і знов. Зазвичай ми приходили вдень, щоб покупатися, але після встановленого освітлення та інших капітальних змін ми з друзями влаштовуємо вечірні прогулянки, адже місце дуже гарне, – розповів запоріжець Данило.

SHER1688_новый размер

Велична ДніпроГЕС

Ще одне гарне місце для вечірніх прогулянок – оглядовий майданчик біля Міського палацу дитячої та юнацької творчості. За останні кілька років там проведено чимало фестивалів, та містяни оцінили цю локацію, яка дає можливість побачити у всій красі яскраво освітлені ДніпроГЕС та історико-культурний комплекс «Запорізька Січ».

До речі, в місті триває реконструкція парків у, так званих, спальних районах, а також скверу Піонерів. Тож місць для вечірнього та денного відпочинку буде ще чимало.

Читайте також: Як провести дозвілля з дитиною влітку