Астрологічний прогноз на 14-20 жовтня

ОВЕН (21.03-20.04). Ідеї, які відвідають вас протягом всього тижня, варто відразу ж випробувати на практиці. В авантюри краще не лізти і в інтригах брати участь не варто, все це може обернутися проти вас. Оригінальність мислення дозволить легко впоратися з проблемами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Для досягнення бажаних результатів необхідно використати тактовність, гнучкість і вміння йти на розумний компроміс. Ви з легкістю переборете всі перешкоди і станете переможцем навіть у найгарячіших боях. Не відмовляйтеся від можливості допомогти друзям. У вихідні ви можете зіштовхнутися з проблемами ваших дітей, постарайтеся, перш ніж діяти, розібратися в ситуації, а не мчати й карати. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви з легкістю вирішите проблеми – і особисті, і робітничі. Головне – бути уважніше до нових ідей, навіть якщо на перший погляд вони здаються вам абсурдними. Не варто займатися фінансовими проблемами, їм треба дати визріти. У вихідні можлива несподівана, але своєчасна допомога від родичів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

РАК (22.06-23.07). У вас будуть сили тільки на творчі цілі, так що руйнуванням займатися не треба. Ви зможете стати посередником у важливій справі. Постарайтеся не приймати необдуманих рішень, прислухайтеся до голосу інтуїції. Вихідні – сприятливий час для ремонту і покупок – для дома, для родини. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – субота.

ЛЕВ (24.07-23.08). Чим менше амбіцій у кар’єрному питанні ви виявите, тим успішніше будуть досягнення при мінімальній витраті сил і нервів. Вам доведеться попрацювати, але результат окупить витрачені сили дуже швидко. У вихідні не рекомендується займатися справами, які вимагають великої відповідальності і зосередженості. Добре обмірковувати свої дії, згадувати минуле і мріяти про майбутнє. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

ДІВА (24.08-23.09). Намагайтеся привести ваші думки і почуття до порядку. Це вдалий період для налагодження втрачених зв’язків, які придадуться вам у найближчому майбутньому. Не забувайте про друзів і далеких родичів, бажано відновити розірвані відносини і з ними. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Може надійти інформація, що вплине на ваші кар’єрні плани. Ви будете повні сил і енергії, робота закипить у ваших руках. Усе зміниться на краще, цей день можна назвати днем виконання бажань. Начальство цінує вас за дивну працездатність. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Практичність і витриманість – от якості, які приведуть вас до успіху. Не турбуйтеся з приводу дрібних неприємностей на роботі. Постарайтеся не захаращувати квартиру непотрібними речами, розберіться і викиньте все непотрібне. Ваша схильність усе робити як можна швидше – похвальна, однак варто пам’ятати, що найбільш швидкий спосіб рішення проблеми – далеко не завжди найкращий. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Виявіть рішучість, активність і діловитість, і ви не залишитеся непоміченими. Надавайте підтримку тільки тим, хто для вас дійсно важливий і цікавий, постарайтеся не розпорошувати свою енергію. Суєта і турботи можуть принести блискучий і несподіваний результат. Постарайтеся бути уважними і поблажливими до близьких людей, пробачай їм їхні маленькі недоліки і слабості, і не кривдьте їх. Дозвольте собі відпочити у вихідні і навчитися чомусь новому. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Самовпевненість може виявитися зайвою, на грані самозакоханості. Постарайтеся уникати перенапруги на роботі. В вихідні постарайтеся звести до мінімуму службові і ділові контакти, вони можуть виявитися надлишково стомлюючими. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Самий час використати свою ділову хватку, підкріпивши дії інформованістю та надійними зв’язками. Тільки не перестарайтеся, взявши ініціативу у свої руки. У вихідні ймовірні різкі зміни настрою, бережіть близьких. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

РИБИ (20.02-20.03). Ваш успіх залежить від того, наскільки приємною в спілкуванні людиною ви себе покажете. Подбайте про те, щоб навколишнім було спокійно і добре у вашому товаристві. Сприятливий період для кар’єрного росту, представиться можливість поліпшити своє матеріальне становище. У вихідні уникайте порожніх розмов. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – понеділок.

Читайте також: 10 способів зігрітися в холодному приміщенні