З початку року до місцевих бюджетів надійшло 4,8 мільйона гривень туристичного збору

Чималі кошти платники спрямували в серпні – 1 мільйон 640 тисяч гривень, липні – понад мільйон, вересні – 713 тисяч, травні – 413 тисяч та червні 389 тисяч гривень. За інформацією Головного управління ДПС у Запорізькій області, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження зросли на 2,8 мільйони гривень або на 144%.

Всього на території Запорізької області турзбір сплачують 774 юридичні особи – це власники готелів, санаторіїв, кемпінгів, квартирно-посередницькі організації тощо. У списку бюджетів-лідерів із надходження турзбору – Якимівський, Бердянський та Приморський райони, а також Запоріжжя.

Зазначимо, останні кілька років Запоріжжя плідно працює над розвитком туризму в місті: відкрито Туристичний інформаційний центр, будується новий термінал у аеропорті, відкриваються нові авіанапрямки (вже наприкінці жовтня із Запоріжжя можна буде полетіти ще й до ОАЕТель-Авіву та Києва), регулярно проводяться масштабні фестивалі та концерти (лише на музичний фестиваль Khortytsia Freedom цього року завітали 80 тисяч людей, з них 7 тисяч туристів, які відвідали захід через реєстрацію у Турцентрі).

Читайте також: ТОП кращих місць для подорожей у Запорізькій області