Про роботу промислового комплексу регіону розповіли у ЗОДА.

У січні поточного року у промисловому комплексі області було задіяно майже 126 тис осіб та діяло 17 великих підприємств. Виробничі площі цих підприємств переважно розташовані на території м. Запоріжжя. У довоєнний час на них було задіяно близько 55 тис працівників, це майже 45 % від загальної чисельності працюючих у промисловості області. На сьогодні з 17 найбільших промислових підприємств працюють 15.

Зараз робота основних підприємств майже відновлена, але існує ряд проблемних питань, які стримують повний запуск виробництв. Насамперед стримуючим фактором є розрив логістичних ланцюгів та зупинка виробництв споживачів продукції та постачальників сировини. Зараз докладаються зусилля задля вирішення цих проблем.

Нещодавно до Запоріжжя приїзжали представники Міністерства інфраструктури на чолі з міністром Олександром Кубраковим, до складу делегації входили і представники Укрзалізниці та Служби автомобільних доріг. Відбулась зустріч з усіма представниками найбільших промисловим підприємств, які мали змогу висловити свої конкретні проблемні питання стосовно логістики та функціонування інфраструктури.

Були запропоновані конкретні шляхи вирішення зазначених проблем та озвученні подальші кроки діяльності міністерства.

Керівникам підприємств та їх колективам влада дякує за підтримку та допомогу, яку вони надають у виконанні військових, евакуаційних та гуманітарних заходів. А також висловлює вдячність за те, що вони надають робочі місця тисячам запоріжців та забезпечують надходження до бюджетів всіх рівнів.