“Заробити” 20 тисяч: в одному з найбільших українських банків попередили про нову шахрайську схему.

Один з співзасновників monobank Олег Гороховський попередив про поширення у мережі реклами сервісу пасивного доходу під виглядом фінансової установи. Від шахраїв вже постраждили 9 клієнтів.

Про це він написав на власній Фейсбук-сторінці.

“Вся стрічка фейсбук у рекламі цього лохотрону. Всі особисті повідомлення завалені смс від клієнтів із питаннями чи маємо ми до цього відношення. На сьогодні від діяльності цих аферистів постраждало вже 9 клієнтів. Сума збитків 53338 грн”, — написав Гороховський.

Банк уже звернувся за допомогою до правоохоронців та активно займається шахраями.

“Також оголошую винагороду 500000 гривень за інформацію, яка приведе до затримання злочинців” — написав банкір.

Що обіцяють шахраї?
Якщо натиснути на оголошення, користувач потрапить на сторінку, яка виглядає як новинний сайт телеканалу. У новині зазначається, що банк пропонує кожному “пасивний дохід від 1000 гривень на день”, але треба поспішати — пропозиція обмежена, заробити встигнуть не всі.

Жодного відношення до телеканалу насправді сторінка не має. Користувачам пропонується заповнити анкету, вказати пошту та номер телефону. Після цього на зв’язок має вийти нібито консультант банку. На сайті розміщено калькулятор доходу, який обіцяє понад 32000 грн за три дні за умови інвестування лише 2700 грн.

Також на сайті розміщено підроблену ліцензію від Національного банку з купою граматичних помилок.