У магазинах та інших громадських местах побільшає мобільних груп, які перевіряють, як бізнес та люди дотримуються правил карантину

Спеціалісти відзначають, що кількість хворих на коронавірус знову стала зростати. У цій ситуації важливо дотримуватись карантинних вимог. Тому у Запоріжжі перевірки дотримання карантинних правил мають не лише продовжуватись, але і бути посилені, – повідомляє сайт міськради.

Перевірки будуть проводити у посиленому режимі. Це стосується не лише громадського транспорту, а і кафе, ресторанів, місць масового скупчення людей і так далі. Перевірки мають проводитися спільно з представниками правоохоронних органів.

Наприклад, минулого тижня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області перевірили 312 об’єктів. Порушення карантинних  вимог, встановлених  постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, виявлено   на 128 об’єктах  (41 % від перевірених). Окрім того, було перевірено 20 закладів освіти, порушення зафіксовані в 2.