Аеропорт “Запоріжжя” повинен залишитись у власності міста

Про це заявив депутат міськради, голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції Андрій Согорін.

DSC_0015

– Перша ластівка була десь два місяці тому на форумі в Маріуполі, де міністр інфраструктури сказав, що він віддасть в концесію запорізький аеропорт. Я тоді подумав, що це якась помилка, адже наш аеропорт є комунальним підприємством і належить до комунальної власності Запоріжжя. Проте, десь близько двох тижнів тому вже з’явилася офіційна інформація про це на сайті міністерства. Тобто державна структура збирається здавати в концесію комунальний аеропорт. Після цього на сесії міськради, депутати та міський голова висловили свою чітку позицію: аеропорт збудований на гроші платників податків міста і повинен приносити прибуток жителям Запоріжжя, – зазначив Андрій Согорін.

Концесія передбачає вкладання грошей в якийсь недобудований об’єкт, а цей аеропорт повністю готовий до роботи, з березня він запрацює. І буквально через півтора тижні ми дізнаємося, що в аеропорту починають проводитися якісь обшуки. Мені здається, що він просто комусь сподобався і таким способом, через держоргани починають певний тиск на територіальну громаду, на міського голову, на міську раду. Для того, щоб міськрада, а саме вона вирішує, віддали державі цей аеропорт. Моя думка яка була, такою і залишиться – аеропорт повинен залишатися в місті, в нього вкладено понад 1 млрд грн. Хочу підкреслити, грошей наших містян. І він повинен приносити прибуток місту. Якщо стане таке питання, щоб якось передати його державі, міністерству і так далі, я можу сказати точно, що я натисну кнопку проти. Я за те, щоб він залишався в місті.

Читайте також: Обшуки в аеропорту Запоріжжя мають політичний підтекст – експерт