Святкові заходи в запорізьких школах та дитсадках поки не відмінятимуть

Зважаючи на ситуацію з кількістю хворих на коронавірус, святкування планується проводити з дотриманням усіх карантинних обмежень. Зокрема відзначатимуть в окремих групах з дотриманням соціальної дистанції. Однак, у разі погіршення ситуації, їх все ж таки можуть відмінити. Про це повідомив  т.в.о. директора департаменту освіти і науки ЗОДА Віктор Захарчук під час сьогоднішнього брифінгу.

– Такі свята важливі для дітей з особливими освітніми потребами та дітей-сиріт, бо вони дають можливість їм соціалізуватися у суспільство, розвивати творчі здібності. Однак, якщо ситуація із захворюваністю буде погіршуватися, то звичайно ніхто не в праві ризикувати здоров’ям дітей, – зазначив Віктор Захарчук.

Наразі в Запорізькій області на коронавірус хворіють 279 учнів та 415 працівників шкіл. Більше половини навчальних зак5ладів середньої освіти працюють у звичайному режимі. ПРо це повідомляється на сайті запорізької облдержадміністрації.

Нагадаємо, протягом минулої доби коронавірусну інфекцію підтвердили у 800 жителів регіону. 10 хворих на COVID-19 померли.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в місті посилюють заходи для боротьби з коронавірусом – перепрофільовані майже 800 ліжко-місць, ведеться робота щодо збільшення точок доступу до централізованої подачі кисню та облаштування додаткових реанімаціи?них ліжок. Для лікарень придбане додаткове обладнання. Окрім цього продовжується створення на базі міської лікарні №1 муніципальної ПРЛ-лабораторії.

Читайте також: Запорізькі підприємці неохоче дотримуються карантину вихідного дня