У різних країнах є свої традиції святкування Нового року і свої звичаї веселощів

І поки одні влаштовують кулачні бої або ламають меблі з посудомінші просто весело танцюють або шукають сажотруса

Перуперу

Перуанці вважаютьщо якщо зустріти Новий рік в жовтому одязіто можна забезпечити себе удачею і добробутомДля дівчат жовтий колір у вбранні особливо важливийаджеза прикметоювін повинен забезпечити заміжжя в майбутньому роціЦікавощо згідно з прогнозами модних будинків Франціїголовний колір 2021 року – жовтий.

Є ще традиція влаштовувати кулачні боїв яких бються всівід малого до великогочоловіки і жінкиТаким чиномперуанці позбавляються від образзавданих одне одному протягом рокущо минає.

Вєтнамв_етнам

Там до новорічної ночі потрібно знайти живого коропащоб випустити його у водоймуМісцеві повіря свідчатьщо саме на спині коропа домашній бог відправляється на небесапричому подорож відбувається саме на Новий рікНадавши богу засіб пересуваннявєтнамці забезпечують собі його підтримку на цілий рік.

Австрія

В Австрії поширений оригінальний спосіб залучення удачі – люди шукають на вулицях сажотрусаПерехожомуякого він забруднить сажеюобовязково посміхнеться фортунаАле при цьому бажано дотриматися і іншої австрійської прикмети – не їсти в новорічну ніч ракоподібнихВ іншому випадку такі 365 днів будеш задкувати.

Шотландіяшотл

У будинках шотландців в новорічну ніч строгий «дрескод»вважаєтьсящо білявки і руді принесуть в будинок бідуа ось чоловікбрюнет обдарує житло удачею.

Кіпр

У кіпріотів існує прикметащо на удачу зустрічати новий рік потрібно в повній темрявітому на кілька хвилин близько опівночі світло в будинках пропадає.

Англіяchto_yedyat_0

Англійці на Новий рік заповнюють буфет всілякими смаколиками та по максимуму набивають гаманці грішмиВони впевненіщо якщо цього не зробитито весь рік пройде в злиднях

Німеччина

Німці заздалегідь готують «особливий» стілецьЩоб рік пройшов вдалопотрібно вскочити в нього під бій годинникаДля цієї мети стрибок зі стільця багатьом здається ідеальним варіантом.

Італія

Якщо обєднати головні італійські прикмети разомто вийде приблизно такий механізм залучення удачів новорічну ніч треба вдягнути червону білизнуобов’язково потрібно викинути старі речі з вікнаа на ранок відправитися шукати на вулиці горбатого старогоІ тоді удача точно буде з вами весь рік!

Данія1523434918-a6318c47551eda410cadbf005d9e8014

Биття посуду за повірями також приносить удачуале скандинави вирішили подвоїти ефект і вирішили бити тарілки і чашки прямо в новорічну нічПричому найчастіше бють посуд не у себе вдомаа на порозі у своїх друзівІ чим більше у вас вранці буде осколків на порозі – тим більше у вас друзів.

Китай

У Новий рік китайці не користуються гострими виробамиВони хвилюютьсящо незграбним рухом ножа можна «відрізати» удачу на цілий рік.

Аргентина

Аргентинці проводять Новий рік у сімейному коліАле ввечері 31 грудня з вікон офісів летять непотрібні бланкидокументи та інша макулатура – так аргентинці приманюють успіх в бізнесі в новому році.

Судан

У Судані на Новий рік дефіцит зелених нестиглих горіхівВся справа в прикметі – якщо знайти такий горіхто в новому році будуть і щастяі здоровяі ??гроші.

Франція

У сільській місцевості у Франції вас не зрозуміютьякщо ви прийдете в гості без колесаФранцузи впевненіщо колесо – найкращий новорічний подарунокякий забезпечує удачу на цілий рік.

Еквадорэквадор

У новорічну ніч перед будинком потрібно спалити соломяне опудалоодягнене в старий одягпричому перед ритуалом спалення потрібно зачитати список всіх тих неприємностейякі напали на сімю за рік.

Греція

Щоб заручитися удачею на майбутній рікперед походом в гості потрібно обовязково захопити з собою гранатНа порозі потрібно розламати його і чимдуж грохнути об підлогу – чим більше зерен висипалосятим вдаліше вийде рік.

Куба

Кубинці вважаютьщо новий рік в перші ж секунди потрібно гарненько «помити»Для цих цілей весь посуд в будинку наповнюється водоюа опівночі виливається з віконЦе забезпечить чистий і світлий майбутній рік.

Угорщина

Щоб вигнати з дому злих духів і принадити радість і добробутугорці в перші секунди нового року починають свистіти у всілякі дудкиріжки і свистульки.

Афганістан

Новий рік святкують навесні і називають його Наврузабо День першої борозниУ цей день стартують польові роботиале цікавий він іншою традицією – в першу середу після Навруза жінки збираються великими компаніямищоб посвоєму відзначити свято при повній відсутності чоловіківЩоб гулянням не завадили випадкові гостівиставляють навіть вартових.

Мянмам_янма

Там зустріч нового року випадає на найспеконтнішу пору рокутому жителі обливають одне одного холодною водоюпричому зробити це може будьхтонавіть незнайомийперехожий.

Іспанія12-vinogradin-tradiciya-v-ispanii-valensiya

Новорічні традиції говорятьщо з боєм курантів потрібно зїсти 12 виноградинщоб рік став вдалимА якщо вийти на вулицюто можна потрапити під дощ з цукерок і солодощівЇх розкидають учасники карнавальної ходи.

Читайте також: Як змінились традиції святкування Нового року