Представниками духовенства Запорізької області обговорили з владою особливості відзначення Великодневих свят в умовах воєнного стану.

17 квітня Римо-Католицька Церква, Вірменська Апостольська Церква та частина протестантських церков, а 24 квітня – православні, греко-католики та решта християнських церков святкують Світле Христове Воскресіння (Пасху).

Через воєнний стан введено певні обмеження щодо проведення масових заходів, враховуючи можливі провокації з боку ворога та дотримання умов безпеки під час комендантської години, тому керівники обласної влади звернулись до представників церков з проханням максимально забезпечити безпеку вірян.

Представники конфесій відповіли, що розуміють необхідність зміни умов проведення святкових служб та заявили, що вже переносять богослужіння з врахуванням обмежень комендантської години: нічних служб не буде, а у разі загострення воєнної ситуації люди мають залишатися вдома. Разом з цим, владу просили змінити графік роботи громадського транспорту у ці святкові дні, щоб прихожани мали змогу раніше дістатися на служби.

Національна поліція буде охороняти правопрядок та попереджатиме можливі провокації.