Завдяки міській програмі з розвитку освіти, ініційованій міським головою Володимиром Буряком, на проведення ремонтів у загальноосвітніх закладах Запоріжжя цього року було виділено більше 30 мільйонів гривень

25 червня в загальноосвітній школі №58 заступник міського голови, представник його команди Анатолій Пустоваров відкрив відремонтований кабінет для першокласників.

Вже в вересні в цьому навчальному закладі вперше сядуть за парти біля півсотні дітей – набрали два перших класи. Згідно реформи освіти, у новій українській школі дітей навчатимуть в ігровій формі, тому старі навчальні класи мало підходять для цього. Тож на ремонт цього кабінету виділили 140 тисяч гривень. Облаштували його теж за вимогами сучасної начальної школи – на килимі посеред класу створено місце для відпочинку з подушками та іграшками, прикрасив кімнату і зробив її веселішою намальований на стіні жираф. Скоро до школи прибудуть нові меблі та одинарні парти. Директор ЗСШ №58 Віктор Шапка розповів, що за останні роки матеріально-технічна база школи суттєво покращилася.

– Міська влада нарешті повернулася обличчям до проблем запорізьких шкіл і інвестує кошти в розвиток освіти. Це не просто слова, я можу їх підтвердити прикладом нашої школи. За три роки ми змогли відремонтувати спортивну залу, обідню залу-їдальню, минулого року зробили капітальний ремонт однієї кімнати для першого класу, а цього року – другий кабінет. На все це з міського бюджету виділили майже мільйон гривень, – зазначив він.

Screenshot_87

Директор повідомив, що у планах ремонт ще одного кабінету, де мріють зробити ігрову кімнату для відпочинку учнів. Представник команди Володимира Буряка взяв наказ у розробку.

– Ми розуміємо, що коли діти із домашніх умов прийдуть до школи, то їм повинно бути комфортно та затишно. Тому в цьому році по Запоріжжю ми робимо 40 подібних до цього класів, на що з бюджету міста виділено більше 30 мільйонів гривень, – повідомив Анатолій Пустоваров. – Але я вважаю, що ремонт класу це ніяке не досягнення, так і повинно бути. Звісно, хотілось би більшого, але все залежить від наявності коштів. Навіть той темп, що ми взяли, дозволить нам за три-чотири роки досягти відчутних результатів в оснащенні шкіл міста. На жаль, ми зараз вимушені робити те, що не робилося десятиріччями.