Сьогодні депутати зібралися на 41-у сесію міськради

На початку сесії міський голова Володимир Буряк закликав депутатів плідно попрацювати та утриматися від агітації. Ця сесія остання перед парламентськими виборами та канікулами депутатів.

– Покажіть себе виборцям мудрими, зваженими у рішеннях, не займайтеся популістськими виступами. Для людей важливі справи. Сьогодні будуть прийматися прості рішення, необхідні запоріжцям, – зазначив Володимир Буряк.

Під час засідання депутати розглянуть важливі для запоріжців питання. Серед ключових: виділення коштів на продовження ремонту злітно-посадкової смуги, допомога КП «Запоріжелектротранс», яке перевозить найбільше пільговиків, збільшення фінансування програми відшкодування відсоткових ставок по теплим кредитам,  отриманих запорізькими ОСББ на впровадження енергоефективних заходів.

Нагадаємо, восени планується завершити будівництво нового терміналу запорізького аеропорту та ввести його в експлуатацію. Цього року також планують розпочати ремонт злітно-посадкової смуги, вартість якого скаде 400 млн грн.  Розпочати роботи буде можливо за рахунок перерозподілу коштів у рамках програми розвитку аеропорту.

– Перерозподіл коштів дозволить нам завершити у цьому році будівництво нового терміналу аеропорту, продовжити ремонт злітно-посадкової смуги, – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: Як проходить будівництво нового терміналу запорізького аеропорту.