Вже вдруге в Запоріжжі проводиться міський конкурс «Кращий опікун, піклувальник року». В ньому запропоновано брати участь сімям, які не менше 1 року виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До конкурсної комісії надійшло 56 заявок від сімей, бажаючих позмагатися. Від Заводського району – 9 заявок, Дніпровського – 3, Шевченківського – 7, Олександрівського – 5, Вознесенівського – 6, Комунарського – 13, Хортицького 13.

11 вересня відбувся другий етап конкурсу. 32 учасники представили відео про життя своєї родини. Змагалися у трьох номінаціях: «Спортивна сім’я», «Талановита родина», та «Сім’я майстрів». Найпопулярнішою стала остання, в ній творчі доробки представили 18 номінантів.

Голова конкурсної комісії Анатолий Пустоваров підкреслив, що головна мета конкурсу – популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт.

– За останній час ми влаштували до сімей 130 дітей, ще по 114 продовжується робота.

Міська влада і надалі буде всіляко підтримувати різні форми сімейного виховання дітей, позбавлених родинного тепла через обставини, – зазначив Анатолій Пустоваров.

За його словами, необхідно не просто подякувати і морально підтримати опікунів, але і стимулювати їх матеріально. Отже лауреати та переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами та подарунками, які стануть у нагоді у побуті.

Переглянувши всі відероліки, надані на конкурс, члени конкурсної комісії оцінили представлені відеороботи від 1 до 5 балів.

Вже скоро відбудеться наступний тур конкурсу, 18 вересня, буде оцінено творчі виступи учасників конкурсу.

Переможців в кожній номінації нагородять грамотами та цінними призами.

Підсумки конкурсу буде оголошено на фінальному гала-концерті 22 вересня о 16.30 в Запорізькому міському Палаці дитячої та юнацької творчості.