Депутати затвердили рішення про відновлення пільгового проїзду в громадському транспорті

Нагадаємо, безоплатний проїзд для пільгових категорій містян скасували в березні згідно з рішенням Кабміну. Наразі, коли ситуація в Запоріжжі щодо захворювання коронавірусом стабільна, а карантин послаблено, дію пільг відновлюють. Тому ще минулого тижня мер Запоріжжя Володимир Буряк доручив підготувати відповідний проєкт рішення, щоб розглянути його на сьогоднішній сесії.

Безкоштовний проїзд для пільговиків повернули, проте з певними обмеженнями. Зокрема, чорнобильці, військовослужбовці, ветерани війни та учасники бойових дій, діти з багатодітних родин, ветерани поліції та органів внутрішніх справ, містяни з інвалідністю, жертви політичних репресій  безкоштовно користуватимуться громадським транспортом без обмеження у часі. Для інших запоріжців, які також мають право на безкоштовний проїзд, до закінчення карантину діятимуть часові обмеження – проїзд буде безкоштовним з 10:00 до 16:00.

– Сьогодні люди, які заслужили безкоштовний проїзд, їздять, але платять. Тому ми цим рішенням повертаємо їм право на безкоштовний проїзд. Пенсіонери та інші пільгові категорії зможуть користуватися правом пільгового проїзду з 10:00 до 16:00, – зазначив Володимир Буряк.

Такі часові рамки встановлено для того, щоб уникнути скупчень людей у транспорті в години пік.

Читайте також: У спальні райони Запоріжжя запустять новий маршрут