Замість доган мер вирішив відправити очільників районів, міських департаментів та управлінь прибирати територію

У Запоріжжі планується внести зміни до положень про виконавчі органи міської ради. Їх доповнять пунктом про нові обов’язки керівників – у разі необхідності здійснювати заходи по утриманню територій Запоріжжя в належному стані.

Про це перед розглядом порядку денного сесії розповів мер Запоріжжя Володимир Буряк. Міський голова наголосив, що є територія, яка закріплена за установами, підприємствами, районними адміністраціями. Якщо там не здійснюватимуть заходів щодо утримання в належному санітарному стані, то її прибиратимуть особисто керівники та відповідальні особи.

-Якщо на закріплених територіях буде непорядок, то вся адміністрація разом з головою чи все підприємство бере в руки мітли і йде підмітати й прибирати. Тож якщо хтось з вас через деякий час побачить голову райадмінстрації чи керівника управління з мітлою, це означатиме, що він отримав декілька “нарядів поза чергою”, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо, сьогодні у Запоріжжі проходить сесія міської ради. Депутати мають підтримати низку важливих рішень, серед яких – відкриття нового тролейбусного маршруту, відновлення безкоштовного проїзду для пільговиків, придбання майна для ДЮСШ “Металург” та дитячої музичної школи №5.

Читайте також: Визволителька Запоріжжя святкує столітній ювілей