Сьогодні депутати зберуться на чергову 51-шу сесію міськради

Як писав сайт “Запорозька Січ”, дію карантину на території країни подовжено до 31 липня, тож сьогоднішнє засідання відбудеться у закритому режимі бе ЗМІ та громадськості. Запоріжці зможуть подивитись трансляцію на телеканалі Z.

На своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів, які питання планується розглянути.

Одне з головних – відновлення пільгового проїзду в громадському транспорті. На розгляд депутатів винесений проєкт рішення, що передбачає повернення безкоштовного проїзду для пільгових категорій громадян. Проте пенсіонери зможуть користуватися транспортом на безоплатній основі з 10:00 до 16:00, аби уникнути великого скупчення в години пік.

Ще одне питання, яке розглянуть депутати – тролейбусного маршруту, який поєднає Бородінський мікрорайон і Хортицький район. Зараз між цими районами курсують лише маршрутки, але цей напрямок користується популярністю серед пасажирів. На маршрут пустять тролейбуси з автономним ходом. Для цього буде побудована ділянка контактної мережі протяжністю 3,8 км. Іншу частину шляху тролейбус проїжджатиме на автономному ході.

Також серед головних питань сьогоднішньої сесії розширення бази дитячої музичної школи №5.

– Наразі умови, в яких займаються юні музиканти, залишають бажати кращого. Ми розглянули декілька можливих варіантів рішень і найкращим з них буде взяти в оренду ціле крило будівлі школи, розташованої поруч. Але й діюче приміщення залишимо, адже дійсно є попит на заняття. Проте нова будівля дасть змогу збільшити як кількість дітей, які зможуть займатися, так і відкрити ще й художнє відділення, – зазначив Володимир Буряк.

Крім того, департамент правового забезпечення представить на розгляд депутатів питання щодо внесення в усі положення про виконавчі органи міської ради доповнення, яке стосується  здійснення заходів з утримання території міста в належному санітарному стані.

– Тому не дивуйтеся, якщо побачите голову району чи начальника якогось управління з мітлою – це означатиме, що керівник наводить лад на прилеглій території, – розповів Володимир Буряк.

Також міський голова розповів, що заключена угода на придбання полів та майна, розташованих на вул. 12 Квітня, а також технічних приміщень на тренувальній базі на Великому Лузі. Тепер вони належать місту й молоді зірки запорізького футболу отримають повноцінну тренувальну базу та не переживатимуть, що знову можуть залишитися на вулиці.

Читайте також: Проспект Металургів стане ще однією окрасою Запоріжжя