Для вихованців дитячої музичної школи №5 у Бородінському мікрорайоні орендують додаткові приміщення

Умови, в яких маленькі запоріжці здобувають музичну освіту, залишають бажати кращого. Приміщення школи маленькі та для всіх учнів їх не вистачає. Міська влада розглядала декілька варіантів вирішення цієї проблеми. За результатами домовились взяти в оренду крило школи, що розташовується поруч. Це питання розглянули депутати на сьогоднішній сесії.

-Ті приміщення, які є зараз, школа також продовжить використовувати за призначенням. Це дозволить збільшити кількість тих хто навчається у музичній школі та розташувати додаткові гуртки та художнє відділення. Зараз це дійсно потрібно, адже попит на таке навчання є, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова також повідомив, що місто придбало поля та майно, що розташовані по вулиці 12 Квітня для дитячо-юнацької спортивної школи “Металург”. Як писав сайт “Запорозька Січ” після ліквідації футбольного клубу “Металург” відповідальність за долю дитячої школи футболу при клубі взяла на себе міська влада. Школу не лише зберегли, а й вивели на досить високий рівень. Проте виникли проблеми з тренувальною базою. Діти продовжували заняття на полях, проте будівля з роздягальнями, душовими, спортивною залою та технічними приміщеннями залишалась у приватній власності. На початку року власник запропонував передати це майно у власність міста. На лютневій сесії міськради були виділені кошти, і тепер маленькі запорізькі футболісти матимуть повноцінну базу для тренувань круглий рік.

Читайте також: Запорізьким пільговикам повернули безкоштовний проїзд