Таке завдання було озвучене на нараді в управлінні транспорту та зв’язку Запорізької міської ради

Представники патрульної поліції через негативну тенденцію щодо збільшення ДТП із постраждалими в Україні ініціювали проведення профілактичних бесід із учасниками дорожнього руху, зокрема з компаніями, що здійснюють пасажирські перевезення в Запоріжжі.

Патрульними була надана статистика щодо кількості аварій, що сталися цього року на території Запорізької області. З них – 208 автопригод відбулися за участі маршрутних таксі, 81 людина травмована. З вини саме водіїв автобуса – 11 ДТП без потерпілих та 13 з потерпілими. За порушення правил руху на водіїв маршруток складено 2017 протоколів.

Заступник начальника управління транспорту та зв’язку Олександр Кухарєв у зверненні до перевізників зазначив – кожен водій повинен пройти обов’язковий інструктаж з безпеки руху та затвердити його особистим підписом. Також перевізники мають надати управлінню звіти щодо технічної підготовки транспорту до осінньо-зимового періоду. Нагадали водіям і про пільгові перевезення громадян, у тому числі й про проїзд зі знижкою для запорізьких школярів, ініційований міським головою Володимиром Буряком.

Читати також: Туман на Запоріжжі: поради для тих, хто за кермом