Герман Романченко залишив телевізійний співочий проект «Голос країни»

Співак із Запоріжжя програв у батлі з харизматичним одеситом В’ячеславом Кретовим. Хлопці дуетом виконали композицію «Join Me In Death» рок-гурту «H.I.M.». Але, на жаль, на цьому участь у проекті для нашого земляка завершилася. Він покинув команду Дана Балана.

– Це було рішення тренера, – підкреслив Герман. – Я вважаю, що наш дует пролунав дуже злагоджено та відмінно.

Нагадаємо, запоріжець потрапив на співочий проект з сьомого разу. Під час «сліпих прослуховувань» Герману довелося обирати між двома суддями: Потапом та Дан Баланом.

– Я абсолютно не шкодую, що не пішов до Потапа, – сказав хлопець. – Дан Балан дуже багатогранна людина і музикант. Мені було цікаво з ним попрацювати. Від нього я отримав хороші поради, які знадобляться в майбутньому. У той же час, я хочу подякувати Потапу і всім наставникам за підтримку і добрі слова.

Під час зйомок Герман багато чого навчився та повернувся додому з неймовірними емоціями та враженнями.

-Я отримав безцінний досвід, виступаючи на головній вокальній сцені країни, – розповів співак. – Отримав досвід під час знімального процесу, бо загартовуєшся не тільки морально, але й фізично. Ти повинен перебувати в тонусі під час знімального процесу, а це дуже тривалий період часу. Треба зберігати спокій і настрій, не зважаючи на нерви. Найбільше мені запам’яталася неймовірна атмосфера на проекті, робота з тренером, взаємодія з крутими професійними музикантами, підготовка до боїв і, звичайно, спілкування з іншими хлопцями з команди.

До участі в проекті Герман був у творчому пошуку і сподівався, що «Голос країни» допоможе йому знайти свій стиль та свого слухача. Наразі хлопець вирішив вибрати для себе рок.  Найближчим часом запоріжець не планує приймати участь в співочих талант шоу.

До речі, наша землячка Ніка Тупилко продовжує участь у проекті в команді Тіни Кароль.

Читайте також: У Запоріжжі виступить відомий гурт з унікальною музичною програмою.