Для пологового будинку №4 придбали транспортний кювез з вбудованим апаратом ШВЛ

Такий апарат – єдиний на все місто. Кювез дає можливість рятувати новонароджених малюків з вадами дихання, повідомляє сайт міськради.o_1e7nmqtrq10j41r5ef8g2imr0fa

Особливо важлива наявність такої апаратури в четвертому пологовому будинку, який перепрофільовано для прийому пацієнток з коронавірусом. Зараз таких жінок у медзакладі 6. Вони пройшли ПЛР-тестування, результати виявились негативними.

– У всіх задовільний стан, надана необхідна допомога. Всіх протестовано – і швидкими тестами, і ПЛР-тестами. Всі результати негативні, але пацієнтки залишаються  у нас до кінця лікування. Тут є все необхідне для цього. За кошти міського бюджету закупили достатню кількість препаратів для допомоги, засоби індивідуального захисту для лікарів, – розповів директор КНП «Пологовий будинок №4» Юрій Бессарабов.

Транспортний кювез придбали за кошти міського бюджету, виділені на боротьбу з коронавірусом.

-Нове обладнання дасть можливість надавати невідкладну медичну допомогу важким новонародженим дітям з дихальними розладами, недоношеним малюкам. Одночасно можна транспортувати їх з пологового залу до відділення невідкланої допомоги, або до 5-ї дитячої лікарні, де є дуже сучасна реанімація. Таким чином ми зможемо зберегти життя більшій кількості новонароджених діток, – розповіла начальниця відділу реформи та розвитку галузі охорони здоров’я департаменту охорони здоров’я міськради Марина Ситнікова.  o_1e7nmrdp2b181tr81o5d121jib11295877974_338834187089741_2119567279699001344_n

Як писав сайт “Запорозька Січ”, було виділено 100 млн грн, на які закуповуються засоби індивідуального захисту, дезрозчини, тест-системи, обладнання для міських лікарень, зокрема мобільний цифровий рентген, два УЗД-апарати. Також очікується надходження 25 апаратів ШВЛ.

Читайте також: Запорізькі лікарні очікують на суттєві зміни другого етапу медреформи